quechua

Bidon turystyczny Quechua 900 aluminiowy 0,6 l

Kod produktu: 8615531

4,1 (7)

44,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Jasny morski

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Potrzebujesz bidonu łatwego w użyciu? Nasi projektanci stworzyli ten przyjazny środowisku bidon, który otwiera się jedną ręką. Idealny dla dzieci!

Ustnik bidonu umożliwia łatwe picie bez przechylania głowy. Szybki korek jest łatwy w użytku. Solidny i lekki bidon z aluminium. 0,6 l.

 • Łatwość otwierania / zamykania

  Szybkie i łatwe otwieranie jedną ręką, ustnik wbudowany w korek.

 • Solidność

  Z aluminium: lekki, solidny, ale nie jest izotermiczny. Nie wpływa na smak. 140 g.

 • Łatwe użytkowanie

  Słomka do picia, szeroki otwór, uchwyt, podziałka. 0,6 l.

 • Właściwości termiczne

  Bidon nie jest izotermiczny. Użyj pokrowca termicznego 0,6 l.

 • Naprawa

  Korek z ustnikiem sprzedawany na sztuki (kod 8359137).

Wskazówki dotyczące użytkowania

Aluminium nie jest izotermiczne. Użyj pokrowca, jeśli chcesz zachować niską temp. napojów.Nie wlewać napojów gazowanych, tłustych (produktów mlecznych, oleju...) lub kwaśnych (soki owocowe, napoje energetyczne). Nie wkładać do mikrofalówki, do zamrażalnika, nie wystawiać na działanie płomieni.

Funkcje

Można pić przechylając lub za pomocą słomki. Po wyjęciu słomki można pić jak z klasycznego bidonu. Może to jednak powodować hałas związany z kontaktem powietrza z wodą. Korek posiada uchwyt ułatwiający noszenie i umożliwiający zamocowanie do plecaka za pomocą paska lub karabinka.

Rady dotyczące użytkowania

Umyj bidon po każdym użyciu płynem do mycia naczyń i wodą. Produkt można również myć w zmywarce. Uwaga, podczas mycia w zmywarce uszczelka korka może wypaść. Należy ją ponownie założyć, aby gwarantować szczelność bidonu. Zostaw korek i butelkę do wyschnięcia oddzielnie.

Pierwsze użycie

Przed pierwszym użyciem wypłucz 3 razy cały produkt w czystej wodzie.

Materiały i przepisy

Nasze produkty i materiały odpowiadają obowiązującym normom dotyczącym kontaktu z żywnością i nie zawierają bisfenolu A (BPA).

Wymiary i waga

Pojemność: 0,6 l, Wymiary: Ø 7,4 cm x 19,5 cm Waga: 140 g (bidon 93 g / korek 47 g).

OCHRONA ŚRODOWISKA

By zmniejszyć wpływ na środowisko, zdecydowaliśmy się również na: - materiał (aluminium), który można poddać recyklingowi
- farbę bez rozpuszczalnika (lakierowanie termiczne lub powder coating),
- maksymalne ograniczenie packagingu i opakowań transportowych, - produkcję w fabryce w Hiszpanii używającej 100% energii odnawialnej.Produkt posiada 5 lat gwarancji w normalnych warunkach użytkowania.

Nie wyrzucajmy, naprawmy!

Nasze produkty towarzyszą Ci podczas wędrówek górskich. Termos starzeje się w miarę użytkowania, niektóre jego elementy mogą się zużyć lub popękać. Aby ułatwić naprawę termosu, możesz dokupić korek. Projekt przyjazny środowisku w Quechua, to również produkt, do którego dostępne są elementy zamienne.

Skład

Butelka 100% Aluminium Korek 36% Polipropylen (PP), 32% Poliamid, 28% Silikon, 3.9% Akrylonitrylo-butadienowo-styren (ABS), 0.1% Stainless Steel Powłoka 100% Poliamid

Porady dotyczące przechowywania

Umyć i wysuszyć przed schowaniem. Przechowywać z otwartym korkiem. Przechowywać w suchym i czystym miejscu.

Ograniczenia

Nie wlewać napojów gazowanych lub kwaśnych, tłuszczu.

Testy

Produkty Quechua są testowane w górach, w warunkach, które można napotkać podczas wędrówki.
Nasze zespoły oraz panel testerów (złożony z partnerów, ambasadorów marek i klientów) testują produkty przez cały okres pracy nad produktem aż do wprowadzenia go do sprzedaży.

Porady dotyczące konserwacji

Wyprać przed pierwszym użyciem.

Wgrywanie