Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Koniec serii

Bluza na zamek damska Domyos fitness

79,99 zł 89,99 zł - 10 zł

Kolor:

Czarny / Róż koralowy fluorescencyjny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Oddychająca i wygodna bluza sportowa zaprojektowana z myślą o zajęciach fitness i sprawdzająca się w innych okolicznościach.

Bluza, która sprawdzi się w sporcie i na co dzień. Wygodna, wykonana z elastycznego i oddychającego materiału, wyposażona w system wentylacji na plecach i praktyczne kieszenie.

Kod produktu: 8560327

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozciągliwość

Jesteś aktywna? Design tej bluzy został opracowany z myślą o każdym ruchu.

Odprowadzanie wilgoci

Oddychający i szybkoschnący materiał pozwala zachować suchą skórę.

Wentylacja

Przewiewny materiał odprowadza wilgoć, zwiększając komfort treningu.

Kieszenie

Praktyczne rozwiązanie: dwie kieszenie na klucze, telefon lub kartę do klubu.

Opis produktu

Bluza o prostym i kobiecym kroju

Prosty krój i podwyższony kołnierz. Estetyczna bluza na zajęcia sportowe... i nie tylko. Będzie Twoim sprzymierzeńcem podczas aktywności na powietrzu i zapewni Ci luźny styl na co dzień.

Czy produkty są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Oczywiście! Poddajemy rygorystycznym testom laboratoryjnym 100% naszych materiałów, aby zapewnić Ci przyjemność i bezpieczeństwo. Testujemy trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie, odprowadzanie wilgoci... Nazywamy to "testem tortur".
A co dalej? To wszystko?
Nie. Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze stroje. Przysłuchujemy się ich opiniom i analizujemy je. Wprowadzamy wszystkie niezbędne poprawki. Dopiero potem strój może ujrzeć światło dzienne.

Jak dokonywana jest ocena wpływu produktów na środowisko?

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników. Ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków). Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko. Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Skład

Butelka 90% Polyethylene Terephtalate (rPET) - Full-Chemical Recycled, 10% Elastan Wyściółka stanika - materiał zewnętrzny 90% Polyethylene Terephtalate (rPET) - Full-Chemical Recycled, 10% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wideo

Opinie

Wgrywanie