domyos

Bluza na zamek dla maluchów Domyos 500

59,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szaroniebieski / Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Twoje dziecko chce samodzielnie się ubierać? Dobrze się składa! Ta bluza jest łatwa do założenia. Więcej czasu na sport!

Twoje dziecko chce samodzielnie się ubierać? Z myślą o nim opracowaliśmy bluzę na zamek zwiększającym jego samodzielność.

Kod produktu:

8556529

 • Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

  Rozróżnienie przód / tył pozwala dziecku zwiększyć jego samodzielność.

 • Rozciągliwość

  Materiał ułatwia zakładanie ubrania, a także zapewnia swobodę ruchów.

 • Odprowadzanie wilgoci

  Bawełna i poliester odprowadzają ciepło i wilgoć, by skóra pozostała sucha.

 • Łatwość otwierania / zamykania

  Szeroki zamek i suwak dostosowany do dzieci: większa samodzielność!

 • Zasięg

  Dzięki wydłużonemu krojowi na plecach ubranie dobrze okrywa nerki malucha.

 • Ciepło

  Lekka bluza zapewniająca odpowiednie ciepło; nie zmarzniesz!

Testy produktów

Podczas projektowania naszych produktów wybieramy materiały i ich połączenia, które są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych; uwagę zwracamy także na to, by akcesoria (guziki, sznurki, strass...) nie mogły zostać połknięte przez małe dzieci. Zobowiązujemy się, że nasze materiały tekstylne nie będą szkodliwe dla dzieci. Szanujemy normy; co więcej, naszym priorytetem jest opracowanie każdego elementu w bezpieczny dla malucha sposób. Te małe detale czynią różnicę!

Rozwój dziecka

Opracowujemy nasze produkty we współpracy z psychomotorykiem w celu zrozumienia mechanizmów samodzielności dziecka, a także odpowiedniej reakcji/wsparcia za pomocą naszych ubrań. "Wyzwaniem jest, aby dziecko nie zniechęciło się i nie rzuciło ubraniem. Należy zaproponować mu ruchy, które są dla niego dostępne i przez których powtarzanie wypracuje w sobie automatyzację. Dzięki niej będzie mógł lepiej wykonywać gesty" wyjaśnia Agathe, psychomotoryk i nasz partner.

Pomagamy dziecku w jego samodzielności podczas ubierania się

Jak my to rozumiemy? Łatwe do zapięcia zamki, szerszy dekolt dla większej swobody, oznakowania ułatwiające zakładanie ubrania w odpowiednią stronę...Te małe elementy pomagają Twojemu dziecku zwiększać swoją samodzielność i ubierać się jak dorosły.

Rozróżnianie strony ubrania

Nie zawsze z łatwością przychodzi nauka, gdzie jest przód i tył ubrania! Z myślą o Twoim dziecku wszyliśmy w bluzie etykietkę do wpisania imienia, która pozwoli rozróżnić mu strony ubrania. Cel: umieszczenie kumpla Decatoona z tyłu, zyskanie na czasie podczas ubierania się i zwiększenie samodzielności dziecka.

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, rozrywka i możliwość odkrywania dla Twojego dziecka?
Gimnastyka dla niemowląt, wstęp do przyszłych osiągnięć, wspiera dziecko w jego rozwoju psychomotorycznym i jednocześnie zapewnia ogromną zabawę! Ten sport jest dostosowany do dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Polega on na pokonywaniu torów zbudowanych z odpowiednich przedmiotów.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że poza świetną zabawą dyscyplina ta wspiera tak naprawdę rozwój psychomotoryczny maluchów? Wykonując różnorodne czynności i doznając nowych wrażeń, Twój mały sportowiec uczy się utrzymywać równowagę, rozwija motorykę i koordynację ruchową, a także po prostu poznaje swoje ciało i jego możliwości! To dobry sposób, by maluch nabierał pewności siebie.

Jaka odzież do gimnastyki dla maluchów?

Aby Twoje dziecko czuło się swobodnie podczas aktywności, może w pełni liczyć na produkty Domyos: koszulka, spodnie, legginsy czy bluza do gimnastyki dla maluchów! Cel: by nic nie utrudniało jego ruchów, by było mu wygodnie i by nie musiało stale podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zgodnie z poziomem zaawansowania ubrania będą mniej lub bardziej techniczne.

Skład

Materiał główny 50% Bawełna, 47% Politereftalan etylenu (PET), 3% Elastan Klin 96% Bawełna, 4% Elastan

Testy

To ubranie poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie