Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8

Buty dla dzieci Domyos 700 I Learn

79,99 zł

Kolor:

Piaskowy / Brudny róż / Ciemny granat

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Nasi projektanci produktów do gimnastyki dla niemowląt opracowali te buty jako wsparcie w rozwoju psychomotorycznym Twojego dziecka.

Te wygodne i lekkie buty do gimnastyki dla maluchów zapewniają stopie doskonałe trzymanie i giętkość, a przez to maksymalną oddychalność i komfort.

Kod produktu: 8667769

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozwój zdolności motorycznych

Elastyczność (miękka podeszwa zewnętrzna) i trzymanie stopy (zapiętek).

Rozwój samodzielności

Łatwe do zakładania dzięki szerokim otworom. Rozróżnienie prawa/lewa stopa.

Łatwe użytkowanie

Sprytne rozwiązanie: wyjmij wkładkę i upewnij się, czy rozmiar jest właściwy.

Elastyczność

Bardzo giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom na podeszwie.

Oddychalność

Mocno przewiewny materiał butów przepuszcza powietrze dla większego komfortu.

Trzymanie stopy

Pięta podtrzymana przez sztywną część z tyłu.

Antypoślizgowość

Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

Opis produktu

Buty dostosowane do potrzeb dzieci:

Między 1 a 6 rokiem życia dziecka stopa odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają na specjalne potrzeby stopy dziecka w trakcie jego różnych etapów rozwoju.

Które buty wybrać dla mojego dziecka?

Od 1 do 2 roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, co ułatwia naturalny rozwój stóp. Od 3 do 6 roku życia (rozmiary od 25 do 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy umięśniają się i szczupleją. Zaczyna kształtować się łuk stopy: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę.

Opis stopy dziecka w wieku od 1 do 2 lat

Stopa nie potrzebuje buta, by się właściwie rozwijać. Jednak buty są ważne, jeśli chodzi o ochronę przed zimnem, uderzeniem, zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Buty Domyos I LEARN dla dzieci w wieku 1 do 2 lat zapewniają tę ważną ochronę, a jednocześnie maksymalną swobodę ruchów: sprężystość butów pozwala stopie rozwijać się w naturalny sposób, a cienka, płaska i bardzo sprężysta stopa nawiązuje do chodzenia na boso.

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Zweryfikowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę z buta i połóż ją na ziemi. Umieść stopę dziecka na płasko na wkładce (piętę umieść na linii końca wkładki). Jeśli palce mieszczą się w oznaczonej, górnej części podeszwy, to jest dobry rozmiar! Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1 a 3 rokiem życia wzrost stopy jest największy: więcej informacji na naszej stronie, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

Łuk stopy: tak czy nie?

Na początku naszego życia stopy są w naturalny sposób płaskie. Gdy zaczynamy uczyć się chodzić, łuk stopy stopniowo się kształtuje, zwłaszcza przez naturalny rozwój mięśni stopy. Z tego powodu nie należy dodawać łuku stopy do butów na okres wzrostu dziecka (chyba, że lekarz zaleci inaczej).

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (motoryka, równowaga i koordynacja)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? Zwiększanie pewności siebie
Pomoc w integracji w grupie
Przyczynianie się do rozwoju dziecka Poprawa zdolności słuchania

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Skierowana jest dla dzieci od 10 miesiąca do 6 roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich materiałów. Uprawianie gimnastyki dla niemowląt
pomaga dziecku odkrywać jego zdolności ruchowe i je rozwijać dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Gimnastyka dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich dotyk, ruch koordynację i zmysł równowagi. Co więcej, utrzymanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.

Skład i konserwacja

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Guma Wierzch buta 70% Poliester, 30% Poliuretan Wnętrze buta 70% Etylen-octan winylu (EVA), 30% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Testy

Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (np. w celu sprawdzenia przyczepności i wytrzymałości). Nasze produkty respektują specyfikację marki Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla niemowląt.

Zatwierdzony przez

Praca inżyniera biomechaniki z naszego działu "Badań i rozwoju" pozwoliła zmierzyć wpływ butów na chodzenie dziecka w pierwszych latach jego życia.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie