Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight

59,99 zł

Kolor:

Szaroniebieski / Szaroniebieski

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Innowacyjne buty zatwierdzone przez psychomotoryka. Będą towarzyszyć dziecku w stawianiu pierwszych kroków i we wszystkich przygodach.

Innowacja zatwierdzona przez psychomotoryka. Wrażenie bosych stóp pomaga rozwijać równowagę, zdolności motoryczne i koordynację dziecka.

Kod produktu: 8668426

Podobne produkty

Zalety produktu

Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

Dobre oparcie i przyczepność poprawiają równowagę i motorykę.

Rozwój samodzielności

Szeroki otwór, pasek na rzep, rozróżnienie prawa / lewa stopa.

Oddychalność

Materiał przepuszcza powietrze, zwiększając poziom komfortu.

Elastyczność

Bardzo elastyczna podeszwa podąża za każdym ruchem stopy.

Antypoślizgowość

Dobra przyczepność dzięki antypoślizgowej podeszwie i wzmocnieniom (przód/tył).

Opis produktu

Miękkie buty Baby Light Domyos zatwierdzone przez psychomotoryka

Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat noszących (lub nie) miękkie buty podczas zajęć gimnastyki dla maluchów wykazała, że model Baby Light Domyos przyczynia się do prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dziecka i służy mu lepiej niż chodzenie na boso. Lepsza przyczepność i lepsze oparcie poprawiają równowagę i koordynację. Stopa ma również zapewnioną lepszą ochronę.

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne:

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (rozwój psychomotoryki)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? - Zwiększanie pewności siebie
- Wspieranie integracji w grupie
- Rozwój dziecka

Porady dot. użytkowania;

Miękkie buty Domyos przeznaczone są do użytkowania w pomieszczaniach, na dość miękkiej podłodze. Wystarczy je założyć na stopy bez skarpet, aby zapewnić im maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy mogą w ten sposób "odczuwać" podłoże i wpierać dziecko w utrzymywaniu równowagi.

Opis stopy dziecka:

Chodzenie na boso jest najlepsze dla maluchów, ponieważ pomaga im ono w nauce i odczuwaniu dotyku. Nerwy znajdujące się od spodu stopy pomagają określić miejsce rozłożenia wagi ciała dla utrzymania równowagi. Szerokie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom malucha rozwijać się i swobodnie wzmacniać, a jednocześnie chronią je przed zimnem i niebezpieczną nawierzchnią. Wszystkie nasze buty są dostosowane do budowy ciała najmłodszych.

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Skierowana jest dla dzieci od 10 miesiąca do 6 roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich materiałów. Uprawianie gimnastyki dla niemowląt
pomaga dziecku odkrywać jego zdolności ruchowe i je rozwijać dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Uprawianie gimnastyki dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a szczególnie rozwija ich motorykę, odczuwanie, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.

Sportowy strój:

Podczas zajęć sportowych dziecko musi czuć się swobodnie i mieć możliwość zdjęcia cieplejszej warstwy ubrania. Chodzi również o to, by nie musiało nieustannie podciągać spodni. Wybierz elastyczny strój dostosowany do pory roku lub do temperatury w sali: koszulkę i spodenki lub spodnie z dzianiny oraz bluzę lub dres na rozgrzewkę. Para miękkich butów sportowych dopełni całości!

Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:

Na pewno zauważyłeś(-aś), że dziecko rośnie niezwykle szybko. Jego stopy również. Wybór odpowiedniego rozmiaru obuwia to sprawa kluczowa. Niewłaściwy rozmiar (nawet odbiegający tylko o kilka milimetrów) może krępować ruchy lub powodować skaleczenia kostki i palców. Za duże buty mogą utrudniać chodzenie i prowadzić do powstawania pęcherzy.
Stopa dziecka w wieku od 1 do 2 lat rośnie o jeden rozmiar średnio co 3 - 4 miesiące. Sprawdzaj regularnie rozmiar stopy dziecka.

Skład i konserwacja

Skład

Wierzch buta 95% Poliester, 5% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna 40% Poliester, 30% Silikon, 30% Guma Wnętrze buta 60% Etylen-octan winylu (EVA), 40% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Giętkie buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Do użytkowania w pomieszczaniach, na suchej podłodze.

Testy

Buty Baby Light Domyos zostały przetestowane w praktyce na torach przeszkód przez dzieci uczestniczące w zajęciach gimnastyki dla maluchów. Przeznaczone są do chodzenia po belkach, poręczach równoległych oraz do wspinania się na moduły.

Zatwierdzony przez

Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez specjalistkę w zakresie psychomotoryki. Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat noszących (lub nie) miękkie buty podczas zajęć gimnastyki dla maluchów wykazała, że model Baby Light Domyos przyczynia się do prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dziecka i służy mu lepiej niż chodzenie na boso. Lepsza przyczepność i lepsze oparcie poprawiają równowagę i koordynację. Stopa ma również zapewnioną lepszą ochronę.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie