Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight

64,99 zł

Kolor:

Brudny róż / Brudny róż

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Innowacyjne buty zatwierdzone przez psychomotoryka. Będą towarzyszyć dziecku w stawianiu pierwszych kroków i we wszystkich przygodach.

Innowacja zatwierdzona przez psychomotoryka. Wrażenie bosych stóp pomaga rozwijać równowagę, zdolności motoryczne i koordynację dziecka.

Kod produktu: 8668425

Podobne produkty

Zalety produktu

Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

Dobre oparcie i przyczepność poprawiają równowagę i motorykę.

Rozwój samodzielności

Szeroki otwór, pasek na rzep, rozróżnienie prawa / lewa stopa.

Oddychalność

Materiał przepuszcza powietrze, zwiększając poziom komfortu.

Elastyczność

Bardzo elastyczna podeszwa podąża za każdym ruchem stopy.

Antypoślizgowość

Dobra przyczepność dzięki antypoślizgowej podeszwie i wzmocnieniom (przód/tył).

Zdjęcia

Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight
Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight
Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight
Buty dla dzieci Domyos 580 Babylight

Opis produktu

Miękkie buty Baby Light Domyos zatwierdzone przez psychomotoryka

Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat noszących (lub nie) miękkie buty podczas zajęć gimnastyki dla maluchów wykazała, że model Baby Light Domyos przyczynia się do prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dziecka i służy mu lepiej niż chodzenie na boso. Lepsza przyczepność i lepsze oparcie poprawiają równowagę i koordynację. Stopa ma również zapewnioną lepszą ochronę.

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne:

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (rozwój psychomotoryki)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? - Zwiększanie pewności siebie
- Wspieranie integracji w grupie
- Rozwój dziecka

Porady dot. użytkowania;

Miękkie buty Domyos przeznaczone są do użytkowania w pomieszczaniach, na dość miękkiej podłodze. Wystarczy je założyć na stopy bez skarpet, aby zapewnić im maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy mogą w ten sposób "odczuwać" podłoże i wpierać dziecko w utrzymywaniu równowagi.

Opis stopy dziecka:

Chodzenie na boso jest najlepsze dla maluchów, ponieważ pomaga im ono w nauce i odczuwaniu dotyku. Nerwy znajdujące się od spodu stopy pomagają określić miejsce rozłożenia wagi ciała dla utrzymania równowagi. Szerokie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom malucha rozwijać się i swobodnie wzmacniać, a jednocześnie chronią je przed zimnem i niebezpieczną nawierzchnią. Wszystkie nasze buty są dostosowane do budowy ciała najmłodszych.

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Skierowana jest dla dzieci od 10 miesiąca do 6 roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich materiałów. Uprawianie gimnastyki dla niemowląt
pomaga dziecku odkrywać jego zdolności ruchowe i je rozwijać dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Uprawianie gimnastyki dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a szczególnie rozwija ich motorykę, odczuwanie, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.

Sportowy strój:

Podczas zajęć sportowych dziecko musi czuć się swobodnie i mieć możliwość zdjęcia cieplejszej warstwy ubrania. Chodzi również o to, by nie musiało nieustannie podciągać spodni. Wybierz elastyczny strój dostosowany do pory roku lub do temperatury w sali: koszulkę i spodenki lub spodnie z dzianiny oraz bluzę lub dres na rozgrzewkę. Para miękkich butów sportowych dopełni całości!

Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:

Na pewno zauważyłeś(-aś), że dziecko rośnie niezwykle szybko. Jego stopy również. Wybór odpowiedniego rozmiaru obuwia to sprawa kluczowa. Niewłaściwy rozmiar (nawet odbiegający tylko o kilka milimetrów) może krępować ruchy lub powodować skaleczenia kostki i palców. Za duże buty mogą utrudniać chodzenie i prowadzić do powstawania pęcherzy.
Stopa dziecka w wieku od 1 do 2 lat rośnie o jeden rozmiar średnio co 3 - 4 miesiące. Sprawdzaj regularnie rozmiar stopy dziecka.

Wideo

Skład i konserwacja

Skład

Wierzch buta 95% Poliester, 5% Poliuretan Podeszwa zewnętrzna 40% Poliester, 30% Silikon, 30% Guma Wnętrze buta 60% Etylen-octan winylu (EVA), 40% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Giętkie buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Do użytkowania w pomieszczaniach, na suchej podłodze.

Testy

Buty Baby Light Domyos zostały przetestowane w praktyce na torach przeszkód przez dzieci uczestniczące w zajęciach gimnastyki dla maluchów. Przeznaczone są do chodzenia po belkach, poręczach równoległych oraz do wspinania się na moduły.

Zatwierdzony przez

Buty Baby Light Domyos zostały zatwierdzone przez specjalistkę w zakresie psychomotoryki. Obserwacja zachowania dzieci w wieku od 10 miesięcy do 4 lat noszących (lub nie) miękkie buty podczas zajęć gimnastyki dla maluchów wykazała, że model Baby Light Domyos przyczynia się do prawidłowego rozwoju psychomotorycznego dziecka i służy mu lepiej niż chodzenie na boso. Lepsza przyczepność i lepsze oparcie poprawiają równowagę i koordynację. Stopa ma również zapewnioną lepszą ochronę.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie