Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Ecodesign

Buty dla dzieci Domyos eko

39,99 zł

Kolor:

Szary węgiel

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pierwsze buty, które będą towarzyszyć dziecku w żłobku, w przedszkolu, w domu: wszędzie tam, gdzie odkrywa ono świat.

Pierwsze buty do gimnastyki dla maluchów! Miękkie i antypoślizgowe: ułatwiają dziecku poruszanie się po modułach toru przeszkód.

Kod produktu: 8517799

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozwój zdolności motorycznych

Podeszwa i cholewka są bardzo giętkie.

Rozwój samodzielności

Rozróżnienie prawa/lewa stopa, patka z rzepem, język do pociągnięcia buta.

Ecodesign

Ograniczenie śladu węglowego o 21% w nowym modelu (wykrój i materiały).

Oddychalność

Materiał cholewki przepuszcza powietrze dla większego komfortu.

Antypoślizgowość

Dobra przyczepność dzięki antypoślizgowej podeszwie.

Zdjęcia

Buty dla dzieci Domyos eko
Buty dla dzieci Domyos eko
Buty dla dzieci Domyos eko

Opis produktu

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne:

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (rozwój psychomotoryki)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? - Zwiększanie pewności siebie
- Wspieranie integracji w grupie
- Rozwój dziecka

Porady dot. użytkowania;

Giętkie buty Domyos przeznaczone są do noszenia wewnątrz budynku, na suchej, gładkiej nawierzchni. Wystarczy je założyć na stopy bez skarpet, aby zapewnić im maksymalny kontakt z podłożem. Nerwy umieszczone od spodu stopy mogą w ten sposób "odczuwać" podłoże i wpierać dziecko w utrzymywaniu równowagi.

Opis stopy dziecka:

Chodzenie na boso jest najlepsze dla maluchów, ponieważ pomaga im ono w nauce i odczuwaniu dotyku. Nerwy znajdujące się od spodu stopy pomagają określić miejsce rozłożenia wagi ciała dla utrzymania równowagi. Szerokie i giętkie buty Domyos pozwalają stopom malucha rozwijać się i swobodnie wzmacniać, a jednocześnie chronią je przed zimnem i niebezpieczną nawierzchnią. Wszystkie nasze buty są dostosowane do budowy ciała najmłodszych.

Aktywność sportowa

Czym jest gimnastyka dla niemowląt? To wesoła aktywność gimnastyczna uprawiana na torach przeszkód zbudowanych z dostosowanego materiału. Dzieci objęte są opieką instruktorów. Te tory zawierają różne osprzęty w wielkości dostosowanej do maluchów (belki, stopnie, równie, drążki równoległe, tunele, walce), po których dzieci mogą wspinać się, skakać, chodzić utrzymując równowagę, itp. Ta forma gimnastyki skierowana jest do dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 r. ż.

Korzyści

Jakie są korzyści uprawiania gimnastyki dla niemowląt? Uprawianie gimnastyki dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a szczególnie rozwija ich motorykę, odczuwanie, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymywanie równowagi na osprzęcie, skakanie, turlanie się, wspinanie to aktywności, które sprawią, że Twoje dziecko będzie bardziej pewne siebie.

Sportowy strój:

Jaki jest najlepszy strój do gimnastyki dla niemowląt? Wygodny strój, dostosowany do pory roku: koszulka i spodenki lub spodnie z miękkiej dzianiny oraz bluza lub spodnie do rozgrzewki na początek. Dodatkowo, giętkie buty Domyos zapobiegać będą ślizganiu się dziecka na wyposażeniu sportowym.

Dlaczego należy dobrze dobrać rozmiar buta:

Jak wybrać rozmiar? Właściwy dobór rozmiaru jest bardzo ważny: za mały lub za duży (nawet o 5 mm) rozmiar nie jest pożądany. Za mały rozmiar może przyczynić się do zranienia kostki / palców czy skóry. Za duży rozmiar może utrudniać chodzenie i powodować powstawanie pęcherzy.
Stopa dziecka w wieku 1-2 lata na przestrzeni mniej więcej 3-4 miesięcy rośnie o co najmniej jeden rozmiar. Sprawdzaj regularnie rozmiar stopy dziecka.

Nowy design z eko-podejściem

Nasz zespół projektantów, mając na uwadze wpływ swojej pracy na zasoby naturalne naszej planety i kierując się eko-podejściem, ponownie opracował buty 110 do gimnastyki dla maluchów.
Dzięki pracy nad designem (barwienie i dobór materiału na cholewkę) i użyciu mniejszej ilości materiału w podeszwie, podczas produkcji tego nowego modelu emitowane jest 31% mniej CO2.

Oszczędne podejście do naturalnych zasobów

To podejście pozwala obniżyć zużycie naturalnych zasobów o 43%, ograniczyć wpływ na zanieczyszczenie wód o 30%, a wpływ na zanieczyszczenie powietrza o 26%, i jednocześnie zachować kluczowe elementy, które od zawsze cenicie w tych butach do gimnastyki dla maluchów.
Pozwól swojemu dziecku korzystać z tych bardziej ekologicznych butów (w porównaniu do poprzedniej wersji), które zapewnią komfort jego małym stopom.
Te buty zostały opracowane we współpracy z psychomotorykiem.

Skład

Cover 100% Styrene Butadiene Styrene (SBS) Copper 100% Poliester Corepack 80% Poliester, 20% Etylen-octan winylu (EVA)

Porady dotyczące przechowywania

Giętkie buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Giętkie buty Domyos przeznaczone są do noszenia wewnątrz budynku

Testy

Buty 110 Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla niemowląt.
Wszystkie buty Domyos są poddawane technicznym testom w laboratorium (np. testowanie przyczepności podeszwy zewnętrznej). Nasze produkty respektują specyfikację marki Decathlon w dziedzinie toksykologii. Także materiały użyte do wykonania naszych produktów pomyślnie przeszły testy wytrzymałości.

Porady dotyczące konserwacji

Wyprać przed pierwszym użyciem. Prać ręcznie. Nie prać chemicznie.

Opinie

Wgrywanie