• Ostatnie sztuki
1/10
kiprun

Buty do biegania damskie Kiprun KS900

Kod produktu: 8666684

5,0 (3)

299,99 zł 399,99 zł - 100,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 399,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny / Jasnoróżowy fluorescencyjny / Cynkowy

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o amortyzacji, stabilności i komforcie podczas treningów i biegów na dystansach do maratonu włącznie.

Jeśli amortyzacja, komfort i stabilność stanowią ważne kryteria przy wyborze butów do biegania i pokonywaniu kolejnych kilometrów, model KS900 jest dla Ciebie idealnym partnerem. Przetestuj go jak najszybciej!

 • Amortyzacja

  Miękka i reaktywna amortyzacja do 1000 km dzięki nowej piance MFOAM.

 • Stabilizacja

  Szersza podeszwa to większa powierzchnia kontaktu z podłożem.

 • Komfort noszenia

  Jednolita konstrukcja cholewki oraz pianki zastosowane przy pięcie i w języku.

 • Przyczepność

  Dobre przyleganie do wilgotnego podłoża dzięki teksturze i geometrii podeszwy.

Buty do biegania damskie Kiprun KS900
Buty do biegania damskie Kiprun KS900
Buty do biegania damskie Kiprun KS900
Buty do biegania damskie Kiprun KS900

Tabela rozmiarowa

36 - 22,5cm
37 - 23,5cm
38 - 24cm
39 - 24,5cm
40 - 25,5cm
41 - 26cm
42 - 26,5cm

Znakomita amortyzacja dzięki nowej piance MFOAM

Nowa pianka MFOAM, stworzona wspólnie z pracownią badań technicznych nad butami Decathlon (Footwear Industrial Division), jest niezwykle miękka, a jednocześnie reaktywna. Podczas pokonywania kolejnych kilometrów stanowi źródło prawdziwego komfortu.

Stabilność

Kształt podeszwy jest szerszy niż w innych modelach z gamy Kiprun. Większa powierzchnia kontaktu z podłożem zapewnia większą stabilność oparcia w trakcie biegu dzięki lepszemu rozłożeniu sił, szczególnie na długich dystansach.

Komfort

Jednolita konstrukcja cholewki oraz pianki zastosowane przy pięcie i w języku pozwalają poczuć się jak na chmurce. Podczas testów praktycznych 100% testerów i testerek doświadczyło zupełnie innego uczucia komfortu w porównaniu z pozostałymi modelami z gamy Kiprun.

Waga i drop

216 g w rozmiarze 38.
Drop: 8 mm.

Design i jego inspiracja

Nasz designer, Nicolas, chciał uczynić główną zaletę buta jak najbardziej widoczną: ultra amortyzacja - inspirowana obrazem materaca - charakteryzuje się zastosowaną w podeszwie grubą pianką o strukturze plastra miodu.
Design buta mówi o jego komforcie: materiały są miękkie, a kształty zaokrąglone.
Napis MFOAM CUSHION na podeszwie podkreśla wizualnie amortyzację.

Marathon approved

Podczas testów praktycznych 5 biegaczy korzystało z butów KS900 w ramach przygotowań do maratonu i w dniu biegu. Wszyscy byli z nich zadowoleni i zwrócili uwagę na niezrównaną amortyzację oraz komfort na długich dystansach.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 69% Octan etylenowo-winylowy, 31% Kauczuk syntetyczny Wierzch buta 74% Poliester, 16% Termoplastyczny polietylen, 10% Poliuretan Wnętrze buta 89% Poliuretan, 11% Poliester

Testy

Wszystkie nasze buty są testowane przez niezwiązanych z Decathlon biegaczy w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać w trakcie użytkowania.
Celem jest przetestowanie, udoskonalenie i zatwierdzenie produktu w jak najbardziej obiektywny sposób, aby umożliwić Ci czerpanie radości z biegania.

Zatwierdzony przez

Kiprun to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać.
Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane.
Zanim trafią na Twoje nogi, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Wgrywanie