Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15
Media 16
Koniec serii

Buty do biegania w terenie damskie Evadict XT7

199,99 zł 249,99 zł - 50 zł

Kolor:

Burzowe chmury / Truskawkowy róż / Biały

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty przeznaczone do trailu, na treningi i biegi na dystansach do 80 km, szczególnie skuteczne na grząskich i błotnistych ścieżkach.

Chcesz połączyć wydajność, przyjemność i bezpieczeństwo w trailu? Odkryj wszechstronne buty trailowe zapewniające świetną przyczepność, wydajną amortyzację i skuteczne trzymanie stopy.

Kod produktu: 8552163

Podobne produkty

Zalety produktu

Przyczepność

Rozstawione korki 5 mm zwiększają przyczepność i ułatwiają oczyszczanie z błota.

Amortyzacja

Wyjątkowa pianka Kalensole z tworzywa EVA poprawia amortyzację.

Trzymanie stopy

Wzmocnienia wokół buta przytrzymują stopę.

Antypoślizgowość

Nowy kauczuk w podeszwie poprawia przyleganie do podłoża o 42%.

Komfort noszenia

Oddychające materiały, gruba pianka na pięcie i przy języku.

Dopasowanie

Buty odpowiednie dla każdej stopy dzięki systemowi Konly.

Opis produktu

Przyczepność, przyleganie czy jedno i drugie?

Przyczepność sprawia, że podeszwa nie ześlizguje się na grząskiej nawierzchni. Z kolei przyleganie do podłoża zapobiega ślizganiu się na gładkiej nawierzchni. Dzięki szeroko rozstawionym korkom 5 mm podeszwa łatwiej oczyszcza się z błota. Buty wgryzają się w ziemię i dają z siebie wszystko w grząskim terenie. Dzięki nowemu kauczukowi (przyleganie do podłoża lepsze o 42%) podeszwa nie ślizga się nawet na mokrych kamieniach.

K-Ring i Kalensole: przedstawiamy miękką amortyzację!

K-ring to opatentowany system amortyzacji o kształcie pierścienia, usytuowany z tyłu buta, na wysokości pięty. Pusta przestrzeń pośrodku pozwala rozproszyć wstrząs. Kalensole to pianka EVA zastosowana w podeszwie środkowej. To także 3 lata pracy zwieńczone opracowaniem wyjątkowego składu, który pozwala poprawić amortyzację o 34%, oddawanie energii o 25%, stabilność w różnych temperaturach oraz trwałość.

Buty odpowiednie na każdy teren... i dla każdego rodzaju stopy!

K-Only to wyjątkowy system Kalenji, dzięki któremu nasze buty są odpowiednie dla każdego rodzaju stopy. To pianka o zwiększonej gęstości pod pierwszą kością śródstopia.

Buty, które trzymają stopę podczas biegania w terenie

Podczas wielogodzinnego biegania w naturalnym terenie oczekujesz od butów maksymalnego trzymania stopy. Dlatego właśnie zastosowaliśmy otaczający stopę pasek z PU połączony termicznie z siateczką z tyłu i po bokach buta. Efekt? Gdy pociągasz za sznurowadła, but mocniej obejmuje stopę, zapewniając jej lepsze trzymanie.

Design butów XT7: co za nim stoi?

Mając na uwadze trzymanie stopy, wszechstronność i przyczepność, zastosowaliśmy w butach XT7 szereg praktycznych rozwiązań: - Kieszeń na sznurowadła w języku;- Lekkie (300 g w rozmiarze 39) buty odpowiednie dla biegaczki o wadze do 75 kg.
Ich kształt został opracowany w oparciu o budowę kobiecej stopy;
- Drop 10 mm;
- Aby zapewnić Ci maksymalny komfort - nawet podczas biegania w terenie - podszewka pokrywa całe wnętrze buta, aż do palców.

Buty o sprawdzonej trwałości

Chcąc zaoferować Ci jeszcze bardziej wszechstronne buty, wzięliśmy pod uwagę opinie naszych użytkowników. Opracowaliśmy nowy kauczuk zapewniający lepsze przyleganie podeszwy do podłoża. Powierzyliśmy również nasze buty na 6 miesięcy biegaczkom i biegaczom, którzy testowali je w rzeczywistych warunkach, codziennie, w każdego rodzaju terenie. Efekt? Model XT7 zapewni Ci doskonałe trzymanie stopy oraz przyczepność i będzie Ci służył do 800 km.

Skład i konserwacja

Skład

Podeszwa zewnętrzna 56% Guma, 44% Etylen-octan winylu (EVA) Wierzch buta 50% Poliester, 50% Poliuretan Wnętrze buta 85% Poliuretan, 15% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Aby wysuszyć buty po treningu / biegu, radzimy wypchać je papierem gazetowym.

Testy

Te buty zostały przetestowane przez liczną grupę biegaczy i biegaczek w bardzo zróżnicowanym terenie. Testerzy docenili w Kiprun Trail XT7 przede wszystkim wyjątkową przyczepność, komfort i amortyzację. Model ten został również poddany wielu testom mechanicznym w laboratorium..

Zatwierdzony przez

Thierry Breuil, trzykrotny mistrz Francji w trailu, zwycięzca biegu Grande Course des Templiers, V miejsce w mistrzostwach świata w trailu.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Oceny użytkowników

Wgrywanie