kiprun

Buty do biegania męskie Kiprun KS900

Kod produktu: 8556893

4,8 (9)

299,99 zł 399,99 zł - 100,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 399,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Brzoskwiniowy fluorescencyjny / Czarny / Biały

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty opracowane przez nasz zespół projektowy z myślą o amortyzacji, stabilności i komforcie podczas treningów i biegów na dystansach od 10km do maratonu włącznie.

Jeśli amortyzacja, komfort i stabilność stanowią ważne kryteria przy wyborze butów do biegania i pokonywaniu kolejnych kilometrów, model KS900 jest dla Ciebie idealnym partnerem. Przetestuj go jak najszybciej!

 • Amortyzacja

  Miękka i reaktywna amortyzacja do 1000 km dzięki nowej piance MFOAM.

 • Stabilizacja

  Szersza podeszwa to większa powierzchnia kontaktu z podłożem.

 • Komfort noszenia

  Jednolita konstrukcja cholewki oraz pianki zastosowane przy pięcie i w języku.

 • Przyczepność

  Dobre przyleganie do wilgotnego podłoża dzięki teksturze i geometrii podeszwy.

Buty do biegania męskie Kiprun KS900
Buty do biegania męskie Kiprun KS900
Buty do biegania męskie Kiprun KS900

Znakomita amortyzacja dzięki nowej piance MFOAM

Nowa pianka MFOAM, stworzona wspólnie z pracownią badań technicznych nad butami Decathlon (Footwear Industrial Division), jest niezwykle miękka, a jednocześnie reaktywna. Podczas pokonywania kolejnych kilometrów stanowi źródło prawdziwego komfortu.

Stabilność

Kształt podeszwy jest szerszy niż w innych modelach z gamy Kiprun. Większa powierzchnia kontaktu z podłożem zapewnia większą stabilność oparcia w trakcie biegu dzięki lepszemu rozłożeniu sił, szczególnie na długich dystansach.

Komfort

Jednolita konstrukcja cholewki oraz pianki zastosowane przy pięcie i w języku pozwalają poczuć się jak na chmurce. Podczas testów praktycznych 100% testerów i testerek doświadczyło zupełnie innego uczucia komfortu w porównaniu z pozostałymi modelami z gamy Kiprun.

Waga i drop

Waga: 256 g w rozmiarze 42.
Drop: 8 mm.

Design i jego inspiracja

Nasz designer, Nicolas, chciał uczynić główną zaletę buta jak najbardziej widoczną: ultra amortyzacja - inspirowana obrazem materaca - charakteryzuje się zastosowaną w podeszwie grubą pianką o strukturze plastra miodu.
Design buta mówi o jego komforcie: materiały są miękkie, a kształty zaokrąglone.
Napis MFOAM CUSHION na podeszwie podkreśla wizualnie amortyzację.

Marathon approved

Podczas testów praktycznych 5 biegaczy korzystało z butów KS900 w ramach przygotowań do maratonu i w dniu biegu. Wszyscy byli z nich zadowoleni i zwrócili uwagę na niezrównaną amortyzację oraz komfort na długich dystansach.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 68% Etylen-octan winylu (EVA), 32% Guma Wierzch buta 74% Politereftalan etylenu (PET), 16% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 10% Poliuretan Wnętrze buta 89% Poliuretan, 11% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Wszystkie nasze buty są testowane przez niezwiązanych z Decathlon biegaczy w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać w trakcie użytkowania.
Celem jest przetestowanie, udoskonalenie i zatwierdzenie produktu w jak najbardziej obiektywny sposób, aby umożliwić Ci czerpanie radości z biegania.

Zatwierdzony przez

Kiprun to zespół biegaczy o różnych poziomach zaawansowania. Każdego dnia wystawiamy nasze produkty na ciężkie próby, aby sprawdzać je i ulepszać.
Są one następnie testowane i zatwierdzane przez panel użytkowników w warunkach, z myślą o których zostały zaprojektowane.
Zanim trafią na Twoje nogi, muszą pokonać tysiące kilometrów, setki biegów na dystansach od 10 km do maratonu.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Wgrywanie