Buty do chodzenia męskie Newfeel Actiwalk Easy Leather
Kolor:
Cynamonowy / Cappuccino / BrązowyDarmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Łatwe zakładanie - oszczędność czasu.
Buty, które łatwo założyć dzięki elastycznym sznurówkom oraz paskowi na rzep i które łatwo dopasować do stroju. Komfort, skóra i miejski styl sprawiają, że możesz chodzić w nich przez cały dzień.
Kod produktu: 8573204
Elastyczne sznurówki i zapięcie na rzep ułatwiają zakładanie.
Skórzana cholewka jest odporna na zużycie.
Lekkie materiały ułatwiają chodzenie: 289 g w rozmiarze 43.
Kauczukowe strefy w podeszwie mają właściwości antypoślizgowe.
Nacięcia Flex-H nadają podeszwie większą elastyczność.
Skóra pomaga zapewnić stopom odpowiednią temperaturę w zimne i w ciepłe dni.
Technologia Heel Roll poprawia przetaczanie stopy podczas chodzenia.
Dobierz buty odpowiednie do uprawianego sportu! Podczas chodzenia stopa wykonuje pełen ruch przetaczania: od postawienia pięty aż do odepchnięcia się od podłoża przednią częścią. W tej ostatniej fazie następuje mocne zgięcie stopy. Buty do chodzenia powinny być bardzo elastyczne, aby doskonale współgrać z tym ruchem. Właśnie dlatego Newfeel stawia przede wszystkim na elastyczność.
Koncepcja Flex-H to system trzech nacięć ułożonych w literę H na przodzie buta. Zapewnia on optymalną elastyczność stopy w fazie odepchnięcia od podłoża.
4 najważniejsze korzyści wynikające z zastosowania skóry w butach do chodzenia:
Dzięki naturalnej miękkości skóra zapewnia niezbędną podczas chodzenia elastyczność.
Skóra zapewnia trwały komfort, dopasowując się stopniowo do kształtu stopy.
Skóra wchłania i odprowadza pot ze stopy. Pozwala jej oddychać.
Dzięki swojej naturalnej wytrzymałości skóra zapewnia trwałość produktu.
Impregnacja butów pozwala chronić je przed deszczem, plamami i tłustymi substancjami. Zwiększa trwałość butów. https://www.decathlon.pl/p/impregnat-w-sprayu-do-skory-i-materia-ow-tekstylnych-100-ml/_/R-p-312940?mc=8575571
Wyjmowane wkładki umożliwiają szybkie wysuszenie butów. Można też zastąpić je wkładkami ortopedycznymi.
Wierzch buta 45% Dwoina skóry bydlęcej, 30% Poliuretan, 20% Poliester, 5% Guma Podeszwa zewnętrzna 80% Etylen-octan winylu (EVA), 20% Guma Wnętrze buta 100% Poliester
Zespół Newfeel zaleca przechowywać buty w suchym, ciemnym i przewiewnym miejscu.
Sylvain i Aurélien, nasi inżynierowie testów, systematycznie testują nasze produkty z reprezentatywną grupą użytkowników w warunkach, jakie możesz napotkać w praktyce. Te testy są uzupełnieniem testów przeprowadzanych w laboratorium. Pozwalają nam one zatwierdzić wszystkie nasze produkty przed wprowadzeniem ich na rynek.
Czyścić wilgotną ściereczką. Zostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu.