Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Koniec serii

Buty do gimnastyki dla maluchów Domyos 505 I LEARN

44,99 zł 64,99 zł - 20 zł

Kolor:

Ciemny zielononiebieski / Ciemny granat / Żółta limonka

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty do nauki chodzenia. Rozmiar od 20 do 24 (dla pulchnych stópek). Dla większych stópek polecamy model "I MOVE".

Buty dostosowane do najmłodszych: maksymalna giętkość i trzymanie stopy. Zatwierdzone przez inżyniera biomechaniki. Wkładka ułatwia dobór odpowiedniego rozmiaru.

Kod produktu: 8584709

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Rozwój zdolności motorycznych

  Wspierają ruch i naturalny rozwój stopy dziecka.

 • Hydrofobowość

  Wierzch z hydrofobowego materiału syntetycznego: odporny na drobny deszcz.

 • Elastyczność

  Giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom na całej długości.

 • Trzymanie stopy

  Sztywna część i zachodząca do tyłu podeszwa podtrzymują piętę.

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  Rozróżnienie prawa/lewa stopa i szeroki otwór.

 • Antypoślizgowość

  Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

 • Oddychalność

  Materiał butów przepuszcza powietrze dla większego komfortu.

Opis produktu

Buty dostosowane do potrzeb dzieci:

Między 1. a 6. rokiem życia dziecka stopa odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają na specjalne potrzeby stopy dziecka w trakcie jego różnych etapów rozwoju. Zostały one opracowane we współpracy z inżynierami biomechaniki, dzięki czemu nie krępują ruchów najmłodszych.

Które buty wybrać dla mojego dziecka?

Od 1. do 2. roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, co ułatwia naturalny rozwój stóp. Od 3. do 6. roku życia (rozmiary od 25 do 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy umięśniają się i szczupleją. Zaczyna kształtować się łuk stopy: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę.

Opis stopy dziecka w wieku od 1 do 2 lat

Stopa nie potrzebuje buta, by się właściwie rozwijać. Jednak buty są ważne, jeśli chodzi o ochronę przed zimnem i uderzeniami, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu. Buty Domyos I LEARN dla dzieci w wieku od 1 do 2 lat zapewniają tę ważną ochronę, a jednocześnie maksymalną swobodę ruchów: sprężystość butów pozwala stopie rozwijać się w naturalny sposób, a cienka, płaska i bardzo giętka podeszwa zapewnia odczucia jak najbardziej zbliżone do chodzenia boso.

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Zweryfikowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę z buta i połóż ją na ziemi. Umieść stopę dziecka na płasko na wkładce (piętę umieść na linii końca wkładki). Jeśli palce mieszczą się w oznaczonej, górnej części wkładki, to jest dobry rozmiar! Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1. a 3. rokiem życia wzrost stopy jest największy: więcej informacji na naszej stronie, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

Poduszka pod łuk stopy: tak czy nie?

Na początku naszego życia stopy są w naturalny sposób płaskie. Gdy zaczynamy uczyć się chodzić, łuk stopy stopniowo się kształtuje, zwłaszcza przez naturalny rozwój mięśni stopy. Z tego powodu nie należy dodawać poduszki pod łuk stopy do butów na okres wzrostu dziecka (chyba że lekarz zaleci inaczej).

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne

Jakie są korzyści fizyczne?
- Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (rozwój psychomotoryki)
- Wspieranie wzrostu
- Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? - Zwiększanie pewności siebie
- Wspieranie integracji w grupie
- Wspieranie rozwoju dziecka

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Przeznaczona jest dla dzieci od 10. miesiąca do 6. roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich przedmiotów. Uprawianie gimnastyki dla maluchów
pomaga dziecku odkrywać własne zdolności ruchowe i rozwijać je dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Gimnastyka dla maluchów wspiera rozwój psychomotoryczny małych dzieci, a w szczególności ich zmysł dotyku, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymywanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć samodzielność oraz pewność siebie.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Guma Wierzch buta 85% Poliuretan, 15% Poliamid Wnętrze buta 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Testy

Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (np. w celu sprawdzenia przyczepności i wytrzymałości). Nasze produkty są zgodne ze specyfikacją Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla maluchów.

Zatwierdzony przez

Buty zatwierdzone przez podologa. Współpraca naszego działu badań i rozwoju z podologiem pozwoliła zmierzyć wpływ butów na chodzenie dziecka w pierwszych latach jego życia.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie