Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Najlepiej oceniany

Buty dla dzieci Domyos 570 I Move Breath+++

69,99 zł

Kolor:

Czarny / Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Idealne buty dla dzieci o rozmiarze stopy od 25 w górę. Dla maluszków o pulchnych stópkach proponujemy model I Learn dostępny w rozmiarach 20 - 24.

Buty dostosowane do potrzeb większych dzieci: dobrze trzymają piętę, a z przodu są elastyczne. Odpowiednie przy pocących się stopach. Wkładka ułatwia wybór rozmiaru.

Kod produktu: 8572891

Podobne produkty

Zalety produktu

Rozwój zdolności motorycznych

Umożliwiają naturalny ruch i rozwój stopy dziecka.

Oddychalność

Bardzo przewiewny materiał przepuszcza powietrze, zwiększając poziom komfortu.

Elastyczność

Nacięcia w przedniej części podeszwy nadają jej elastyczność.

Trzymanie stopy

Sztywny zapiętek stabilizuje tył stopy.

Łatwość zakładania / zdejmowania

Rozróżnienie prawa / lewa stopa i szeroki otwór.

Antypoślizgowość

Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

Zdjęcia

Buty dla dzieci Domyos 570 I Move Breath+++
Buty dla dzieci Domyos 570 I Move Breath+++

Opis produktu

Buty dostosowane do potrzeb dzieci

Między 1 a 6 rokiem życia stopa dziecka odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają specyficznym potrzebom dziecięcych stóp na różnych etapach rozwoju.

Jakie buty wybrać dla dziecka?

Od 1 do 2 roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, krągłe i pulchne: nasze buty I Learn są bardzo miękkie, ułatwiając ich naturalny rozwój. Od 3 do 6 roku życia (rozmiary od 25 do 30): doskonalenie umiejętności chodzenia, biegania i skakania. Stopy stają się bardziej umięśnione i smukłe, zaczyna się kształtować łuk stopy: nasze buty I Move są elastyczne i dobrze trzymają piętę.

Stopa dziecka w wieku od 3 do 6 lat

Dziecko w wieku od 3 do 6 lat, które biega i skacze, potrzebuje butów chroniących stopę i umożliwiających dużą swobodę ruchów. Buty Domyos I Move zapewniają mu również mocniejsze trzymanie pięty. Dziecko w tym wieku rozwija się (rośnie, przybiera na wadze) i zwiększa swoją aktywność fizyczną (jej intensywność i czas trwania). Potrzebuje zatem lepszego trzymania i ochrony.

Wybór rozmiaru

Wybór prawidłowego rozmiaru jest bardzo łatwy. Wyjmij z buta wkładkę i połóż ją na podłodze. Ustaw na niej płasko stopę dziecka (pięta równo z tylną krawędzią). Jeśli palce znajdują się w zaznaczonej strefie wkładki, rozmiar jest prawidłowy. Pamiętaj, by regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1 a 3 rokiem życia stopa rośnie najszybciej. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

Łuk stopy

Na początku życia nasze stopy są naturalnie płaskie. Gdy zaczynamy chodzić, łuk stopy kształtuje się stopniowo, w głównej mierze poprzez naturalny rozwój mięśni stopy. W okresie wzrostu dziecka nie ma więc potrzeby umieszczania w butach wkładki wspierającej łuk stopy (chyba, że lekarz zaleci inaczej).

Korzyści płynące z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat wpływa korzystnie na rozwój fizyczny i intelektualny. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne. Aktywność fizyczna w grupie sprzyja ponadto integracji społecznej i przyczynia się do rozwoju osobistego dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne

Korzyści fizyczne: Rozwijanie sprawności ruchowej i fizycznej Rozwijanie siły i gibkości
Pozytywny wpływ na wzrost
Zapobieganie otyłości

Korzyści intelektualne: Wsparcie w budowaniu pewności siebie
Ułatwienie integracji w grupie
Pomoc w osiąganiu sukcesów w szkole Pomoc w radzeniu sobie ze stresem i niepokojem

Aktywność

Wiesz, czym są aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów? To aktywność dla dzieci w wieku od 10 miesięcy do 6 lat mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu. Pomaga dziecku odkrywać i rozwijać umiejętności motoryczne poprzez różnego rodzaju ćwiczenia i czynności. Stanowi wstęp do wszystkich dyscyplin sportu.

Korzyści

Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów wspomagają rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a w szczególności rozwój zdolności motorycznych, odczuwania, koordynacji ruchowej i równowagi. Balansowanie na modułach toru przeszkód, skakanie, przetaczanie się i wspinanie to ćwiczenia, które pozwalają również dziecku zwiększać samodzielność i pewność siebie.

Skład

Cover 100% Guma Copper 80% Poliester, 20% Poliuretan Corepack 70% Etylen-octan winylu (EVA), 30% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy przechowywać buty Domyos w suchym, ciemnym i przewiewnym miejscu.

Testy

Wszystkie buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (między innymi pod kątem przylegania do podłoża i wytrzymałości). Nasze produkty spełniają ponadto wymogi specyfikacji Decathlon w zakresie toksykologii. Wszystkie buty Domyos zostały przetestowane w praktyce przez dzieci uczestniczące w zajęciach gimnastyki dla maluchów.

Zatwierdzony przez

Inżynier biomechaniki z naszego działu badań i rozwoju, umożliwił nam zmierzenie wpływu butów na sposób chodzenia małego dziecka.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Opinie

Wgrywanie