domyos

Buty dla dzieci Domyos 500 I Learn

4,9 (31)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Jasno różowy / Biały

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty do nauki chodzenia. Dla maluszków o pulchnych stópkach (rozmiary 20 - 24). Dla większych dzieci polecamy model I Move.

Buty dostosowane do potrzeb najmłodszych: maksymalna giętkość i podtrzymanie stopy. Wkładka ułatwia dobór odpowiedniego rozmiaru.

Kod produktu: 8524739

 • Rozwój zdolności psychomotorycznych

  Umożliwiają naturalny ruch i rozwój stopy dziecka.

 • Elastyczność

  Giętka podeszwa zewnętrzna dzięki nacięciom na całej podeszwie.

 • Oddychalność

  Materiał cholewki przepuszcza powietrze.

 • Trzymanie stopy

  Sztywna część i zachodząca do tyłu podeszwa podtrzymują piętę.

 • Przyczepność

  Antypoślizgowa i niebrudząca podeszwa zewnętrzna.

Buty dostosowane do potrzeb dzieci:

Między 1 a 6 rokiem życia dziecka stopa odgrywa ważną rolę w jego rozwoju i wzroście. Nasze buty odpowiadają na specjalne potrzeby stopy dziecka w trakcie jego różnych etapów rozwoju. Zostały one opracowane we współpracy z inżynierami bio-mechaniki, dzięki czemu nie krępują ruchów najmłodszych.

Które buty wybrać dla mojego dziecka?

Od 1 do 2 roku życia (rozmiary od 20 do 24): początek nauki chodzenia. Stopy są płaskie, zaokrąglone i pulchne: nasze buty I LEARN są bardzo giętkie, co ułatwia naturalny rozwój stóp. Od 3 do 6 roku życia (rozmiary od 25 do 30): usprawnianie chodzenia, biegania i skakania. Stopy umięśniają się i szczupleją. Zaczyna kształtować się łuk stopy: nasze buty I MOVE są sprężyste i podtrzymują piętę.

Opis stopy dziecka w wieku od 1 do 2 lat

Stopa nie potrzebuje buta, by się właściwie rozwijać. Jednak buty są ważne, jeśli chodzi o ochronę przed zimnem, uderzeniem, zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Buty Domyos I LEARN dla dzieci w wieku 1 do 2 lat zapewniają tę ważną ochronę, a jednocześnie maksymalną swobodę ruchów: sprężystość butów pozwala stopie rozwijać się w naturalny sposób, a cienka, płaska i bardzo sprężysta stopa nawiązuje do chodzenia na boso.

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Zweryfikowanie odpowiedniego rozmiaru jest bardzo łatwe: wyjmij wkładkę z buta i połóż ją na ziemi. Umieść stopę dziecka na płasko na wkładce (piętę umieść na linii końca wkładki). Jeśli palce mieszczą się w oznaczonej, górnej części podeszwy, to jest dobry rozmiar! Należy regularnie sprawdzać rozmiar stopy dziecka, ponieważ między 1 a 3 rokiem życia wzrost stopy jest największy: więcej informacji na naszej stronie, w rubryce "Jaki rozmiar wybrać?".

Łuk stopy: tak czy nie?

Na początku naszego życia stopy są w naturalny sposób płaskie. Gdy zaczynamy uczyć się chodzić, łuk stopy stopniowo się kształtuje, zwłaszcza przez naturalny rozwój mięśni stopy. Z tego powodu nie należy dodawać łuku stopy do butów na okres wzrostu dziecka (chyba, że lekarz zaleci inaczej).

Korzyści z aktywności fizycznej od najmłodszych lat

Regularna aktywność fizyczna od najmłodszych lat korzystnie wpływa na fizyczny i intelektualny rozwój dziecka. Ta nauka właściwej higieny życia wpływać będzie na ograniczenie problemów ze zdrowiem w późniejszych latach. Co więcej, aktywność fizyczna uprawiana w grupie sprzyja integracji społecznej i wpływa na rozwój osobisty dziecka.

Korzyści fizyczne i intelektualne

Jakie są korzyści fizyczne?
Nabywanie podstawowych zdolności fizycznych (motoryka, równowaga i koordynacja)
Wspieranie wzrostu
Walka z otyłością

Jakie są korzyści intelektualne? Zwiększanie pewności siebie
Pomoc w integracji w grupie
Przyczynianie się do rozwoju dziecka Poprawa zdolności słuchania

Aktywność sportowa

Czy znasz gimnastykę dla maluchów? Skierowana jest dla dzieci od 10 miesiąca do 6 roku życia. To przyjemna aktywność sportowa uprawiana na torach składających się z odpowiednich materiałów. Uprawianie gimnastyki dla niemowląt
pomaga dziecku odkrywać jego zdolności ruchowe i je rozwijać dzięki różnym ćwiczeniom i czynnościom. To wstęp do każdej dyscypliny sportowej.

Korzyści

Uprawianie gimnastyki dla niemowląt wspiera rozwój psychomotoryczny najmłodszych, a szczególnie rozwija ich motorykę, odczuwanie, koordynację i równowagę. Co więcej, utrzymanie równowagi na modułach, skakanie, turlanie się czy wspinanie pozwala dziecku zwiększyć swoją samodzielność oraz zaufanie do siebie samego.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Guma Wierzch buta 60% Politereftalan etylenu (PET), 40% Poliuretan Wnętrze buta 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Buty Domyos należy przechowywać z dala od wilgoci i światła, w suchym i przewiewnym miejscu.

Testy

Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w laboratorium (np. w celu sprawdzenia przyczepności i wytrzymałości). Nasze produkty respektują specyfikację marki Decathlon w dziedzinie toksykologii. Wszystkie nasze buty Domyos zostały przetestowane w użytkowaniu przez małe dzieci podczas zabaw dla niemowląt.

Zatwierdzony przez

Podolog. Współpraca naszego działu "Badań i rozwoju" z podologiem pozwoliła zmierzyć wpływ butów na chodzenie dziecka w pierwszych latach jego życia.

Porady dotyczące konserwacji

Prać ręcznie.

Wgrywanie