KOROK

Buty do hokeja na trawie dla dzieci Korok FH100

119,99 zł 129,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 129,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8497373

Dla starszych dzieci grających z niską - umiarkowaną intensywnością; dla początkujących, odpowiednie też dla zaawansowanych.

Lekkie buty do hokeja; posiadają ochronę palców i zapewniają dobrą przyczepność dzięki stożkowym korkom.

Kolor: Fioletowa figa / Różowy arbuz

 • 31 Brak zapasu
 • 38 Brak zapasu

  Nasze usługi:

  • Darmowy i bezterminowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Przyczepność

   Stożkowe korki z twardego kauczuku.

  • Lekkość

   230g w rozmiarze 38.

  • Trzymanie stopy

   Cholewka z PU ze wstawkami z siateczki z boku.

  • Amortyzacja

   Podeszwa środkowa z giętkiej EVA.

  • Oddawanie energii

   Brak materiału zwiększającego dynamikę.

  • Łatwość zakładania / zdejmowania

   Sznurowanie.

  Jaki rozmiar/kształt wybrać?

  Tak jak w przypadku innych butów sportowych, Twoje buty do hokeja muszą być dopasowane do Twoich stóp. Musisz uniknąć punktów powodujących nacisk. Co więcej, stopa nie może się ruszać wewnątrz buta. Jest to szczególnie ważne, podczas gry na sztucznej murawie. Niektóre modele posiadają krój dostosowany do budowy kobiecej stopy.

  Jaki rozmiar/kształt wybrać? (cd.)

  Jak możesz wiedzieć, czy przymierzany but jest odpowiednio dopasowany do Twojej stopy? Zaprzyj się mocno o podłoże. Wywierając nacisk w pionie, spróbuj przesunąć stopę w bucie w różnych kierunkach.

  Czy wiesz, że...?

  Buty do hokeja na trawie posiadają 2 właściwości: wzmocnienia z przodu stopy chroniące stopę przed uderzeniem piłki, podeszwę dostosowaną do nawierzchni specyficznych dla hokeja (sztuczna murawa z piaskiem lub wilgotna) zapewniającą przyczepność.

  Wskazówki dot. bezpieczeństwa

  Hokej to przyjemność. Graj bezpiecznie. Zawsze noś ochraniacz na zęby, nagolennik i rękawice. Noś buty do hokeja z ochronnymi wzmocnieniami i podeszwami dostosowanymi do powierzchni gry. Na mecze i treningi.

  Koncepcja

  Podeszwa zewnętrzna z twardego kauczuku ze stożkowymi korkami zapewnia przyczepność. / Podeszwa środkowa z giętkiej EVA gwarantuje amortyzację. / Podeszwa zewnętrzna zachodzi na przód chroniąc palce przed uderzeniem piłki.
  Cholewka z PU (ochrona przed kroplami wody) ze wstawkami z siateczki z boku (wentylacja). / Usztywniony zapiętek z PU. / Język z siateczki 3D i tekstylna siateczka od zewnętrznej strony dla komfortu i wentylacji. / Podszewka z siateczki 3D dla komfortu.

  Waga

  230g w rozmiarze 38.

  Części składowe buta

  But do hokeja składa się z kilku części. Każda część spełnia konkretną funkcję. Podeszwa zewnętrzna zazwyczaj jest wykonana z kauczuku i posiada korki. Jest twarda i ma za zadanie zapewnić przyczepność (aby zawodnik się nie ślizgał). Podeszwa środkowa (element nad podeszwą) jest generalnie wykonana z EVA (etylen-co-octan winylu).

  Części składowe buta (cd. 1)

  Specyfiką tego materiału jest amortyzowanie stopy, podczas uderzenia piętą o podłoże. Może zachodzić do góry buta stabilizując stopę oraz na przód buta chroniąc palce przed uderzeniem przez piłkę. Wkładka bezpośrednio dotyka stopę. Jest zazwyczaj wykonana z pianki lub z EVA. Ma przede wszystkim zapewniać komfort.

  Części składowe buta (cd. 2)

  Cholewka to część buta, która nie jest częścią podeszwy. Sama składa się z kilku elementów. Mamy przód buta składający się głównie z PU i siateczki tekstylnej. Na częściach bocznych (wewnętrznych i zewnętrznych) często dodawane są "wzmocnienia" z PU. Są to bardzo często typowo designerskie wstawki (nazwa marki lub specjalny design). Z tyłu buta znajduje się zapiętek.

  Części składowe buta (cd. 3)

  Jest on wzmocniony płytkami z tworzywa sztucznego; ma stabilizować stopę i chronić ścięgno Achillesa. Na podbiciu stopy znajduje się język, który chroni podbicie przed wodą i twardymi elementami (kamienie itp.).

  Projektanci

  Te buty zostały opracowane przez nasz zespół ds. rozwoju produktów, który składa się z hokeistów - pasjonatów (szefowie produktu, projektanci, inżynierowie, designerzy, styliści, technicy prototypowania i laboratoryjni) a także ze specjalistów ds. procesów związanych z butami marki Decathlon.

  Informacja

  Podane tutaj informacje to informacje dostarczone przez producenta lub nasze wnioski na podstawie próbek otrzymanych od producenta.

  Skład

  Podeszwa zewnętrzna 60% Kauczuk syntetyczny, 40% Octan etylenowo-winylowy Wierzch 60% Poliuretan, 40% Poliester Wnętrze buta 80% Octan etylenowo-winylowy, 20% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Wyszczotkować i opłukać buty. Wysuszyć na wolnym powietrzu. Nie zostawiać butów w torbie. Przechowywać je w suchym miejscu.

  Ograniczenia

  Nieodpowiedni do innego sportu / innej aktywności.

  Testy

  Nasze buty są testowane w laboratorium i w terenie przez panel testerów w realnych warunkach gry.