kipsta

Buty do piłki nożnej dla dzieci Kipsta Viralto III FG sznurowane

Kod produktu: 8787221

4,7 (3)

179,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Granatowe indygo / Czerwony fluorescencyjny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów piłki nożnej zaprojektował te buty VIRALTO III FG dla młodych piłkarzy regularnie grających na suchej nawierzchni naturalnej i syntetycznej.

Przejmij kontrolę nad piłką w Viralto III FG! Wygodne dzięki teksturowanej cholewce AIR MESH, która poprawia kontrolę oraz dzięki wielokierunkowej podeszwie FLEX-H, która zwiększa dynamikę gry.

 • Komfort noszenia

  Wierzch z siateczki 3D i podszewka - idealne dopasowanie do stopy dziecka.

 • Sprężystość wielokierunkowa

  Technologia FLEX-H gwarantuje wielokierunkową giętkość.

 • Przyczepność

  Okrągłe korki gwarantują przyczepność na naturalnej i na syntetycznej murawie.

 • Kontakt z piłką

  Powłoka z teksturowanego Mesh 3D gwarantuje doskonałą kontrolę nad piłką!

 • Trzymanie stopy

  Przylegający do stopy, elastyczny kołnierz z siateczki i podwyższony zapiętek.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Zaprojektowane z podologiem. Kształt dostosowany do dziecięcej stopy.

 • Trwałość

  Dłuższa trwałość od przeciętnej wśród butów piłkarskich.175 XP

EKOPROJEKT - CO TO OZNACZA W DECATHLON

Stosując rygorystyczną metodologię opartą na testach laboratoryjnych i długotrwałych testach praktycznych, porównujemy produkty tego samego rodzaju i mające podobne zastosowanie. W ten sposób możemy określić ich teoretyczną żywotność. Aby przedłużyć teoretyczną żywotność naszych produktów, ich projekty i prototypy poprawiamy identyfikując na wczesnym etapie najbardziej wrażliwe strefy.

Pozwala nam to wydłużyć ich żywotność o 35% w porównaniu do średniej żywotności podobnych produktów.

TECHNOLOGIA "AIR MESH 3D” MARKI KIPSTA

Młody, zaawansowany zawodnik, który lubi dryblować i mistrzowsko rozgrywać piłkę, potrzebuje wygodnych butów, które zapewnią mu dobre czucie i kontrolę nad piłką.
Dlatego buty piłkarskie VIRALTO III dla dzieci wyposażone są w przedniej części stopy, czyli w miejscu najczęściej stykającym się z piłką, w technologię KIPSTA AIR MESH 3D. Cienkie i giętkie, ułatwiają kontakt z piłką, a teksturowana cholewka zwiększa kontrolę. Idealne do rozgrywania piłki i dynamicznej gry.

PODESZWA z TECHNOLOGIĄ "FLEX-H” MARKI KIPSTA

Aby łatwiej i szybciej zmieniać kierunek ruchu, młody gracz potrzebuje podeszwy sztywnej, a zarazem giętkiej. Dlatego Kipsta stworzyła system "FLEX-H", znajdujący się z przodu podeszwy. Sprawia on, że podeszwa zgina się w kształcie poziomej litery „H”.
Zapewnia to optymalną giętkość podczas zmian kierunków i gry między liniami. Krótko mówiąc, wystarczy, by zachwycić młodych i szybkich rozgrywających.

WIĘKSZA PRECYZJA DZIĘKI "OPTIMAL STRIKE ZONE"

Chyba każdemu zdarzyło się stracić piłkę lub niecelnie ją podać. Ok, ok, to nie wina butów, ale może warto jest pomóc młodym piłkarzom.
Dzięki „OPTIMAL STRIKE ZONE” zwiększyliśmy powierzchnię kontaktu stopy z piłką poprzez przesunięcie osi sznurowadeł o 10° na zewnątrz, co gwarantuje optymalną kontrolę, strefę podania i uderzenia.
Nie ma już wymówki podczas podawania piłki.

LANKI, TURFY, SYNTETYCZNE, WKRĘTY: RÓŻNICE MIĘDZY PODESZWAMI BUTÓW PIŁKARSKICH...

VIRALTO są dostępne z 4 wariantami podeszwy.Każdy model jest przeznaczony na inną nawierzchnię:
- TF (Turf lub nawierzchnia stabilizowana): podeszwa z kauczuku na twardą murawę syntetyczną i na żwir;
- FG (Firm Ground): słynne „odlewane" korki z TPU na naturalną oraz na długą, syntetyczną murawę;
- MG/AG: (Syntetyczna): podeszwa dostosowana do gry na sztucznej murawie; - SG (Soft Ground), na miękką i błotnistą nawierzchnię z hybrydową podeszwą i 6 wkręcanymi korkami.

CENTRUM PROJEKTOWANIA I INŻYNIERII KIPSTA, KNOW-HOW MADE IN FRANCE

KIPSTADIUM w Tourcoing na północy Francji to światowe centrum projektowania i rozwoju produktów piłkarskich marki KIPSTA. Zespół projektantów Kipsty składa się z zapalonych piłkarzy, menedżerów produktu, inżynierów i projektantów, a także z jednostki certyfikującej produkty (testy).
W modelu VIRALTO odnajdujemy całe nasze francuskie know-how, które zapewnia dzieciom esencję technologii w najlepszej cenie.

Skład

Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Wierzch buta 70% Poliuretan, 30% Politereftalan etylenu (PET) Wnętrze buta 100% Politereftalan etylenu (PET)

Porady dotyczące przechowywania

Po meczu lub treningu wyjmij buty z torby sportowej. Wyczyść je i przechowuj w suchym i przewiewnym miejscu. Woreczki ograniczające zapachy mogą poprawić żywotność butów.

Ograniczenia

Nie prać w pralce ani pod strumieniem wody.

Testy

Nasze artykuły piłkarskie są projektowane, testowane i zatwierdzane z udziałem młodych ambasadorów i klubów partnerskich, a także 200 dzieci w wieku od 4 do 14 lat, które tworzą Akademię Kipsta i przyczyniają się przez cały rok do rozwoju naszych produktów.

Zatwierdzony przez

Buty piłkarskie VIRALTO są projektowane i zatwierdzane wspólnie z naszym partnerem technicznym, podologiem będącym ekspertem w dziedzinie sportu i piłki nożnej.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie