Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Buty do piłki ręcznej męskie Atorka H900 STRONGER

299,99 zł

Kolor:

Biały / Czarny

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowane dla zaawansowanych piłkarzy ręcznych, do bardzo intensywnych i regularnych treningów oraz na mecze.

Model H900 STRONGER, to wytrzymałe buty z amortyzacją Kalensole. Gwarantują niezrównaną stabilność!

Kod produktu: 8605425

Podobne produkty

Zalety produktu

Amortyzacja

Lepsza amortyzacja dzięki technologii Kalensole.

Antypoślizgowość

Przyczepność o 53% przekracza wymagany przez nas poziom.

Trzymanie stopy

Dwa wzmocnienia boczne dla skuteczniejszego trzymania stopy.

Wytrzymałość

Buty w pełni wzmocnione dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów.

Opis produktu

Komfortowe i skuteczne odbicia od ziemi dzięki amortyzacji Kalensole!

Technologię Kalensole stworzyli nasi inżynierowie. Wykorzystana w butach do biegania Kalenji, sprawia, że buty wytrzymują 1000 km biegu, zachowując tę samą jakość amortyzacji. W tym modelu wstawka Kalensole została umieszczona na pięcie podeszwy środkowej. Idealnie reaguje na mocne stąpnięcia i skoki. Z przodu, wstawka poliuretanowa o większej gęstości ułatwia odbicia. A dodatkowo, termoprofilowana wkładka zapewnia wygodę.

Przyczepność spełniająca wymagania najlepszych graczy!

Gra w piłkę ręczną na poziomie eksperckim wymaga szybkiego biegu, mocnego odbicia i dynamiki. Dlatego nasi inżynierowie zaprojektowali te buty z lekkiego i elastycznego kauczuku, który zwiększa przyczepność. W naszych wewnętrznych testach, model H900 osiąga wyniki o 53% lepsze, niż nasze i tak już wysokie progi wymagań.

Mocne odbicie dzięki lepszemu trzymaniu stopy!

Model H900 Stronger posiada dwie klapki w strefie sznurowania. Wzmacniają trzymanie górnej części stopy. Wewnątrz, na pięcie, podszewka z pianki zapobiega ślizganiu się stopy. Nazwaliśmy ją „językiem kota”. Dotknij jej, a zrozumiesz. Zdecydowaliśmy się też na płaskie sznurówki, które trudniej się same rozwiązują podczas gry. Te wszystkie elementy buta gwarantują znakomite trzymanie stopy nawet podczas silnych odbić od ziemi.

Niezwykła wytrzymałość!

Model H900 Stronger wyróżnia się wytrzymałością. Jest wytrzymały na uderzenia i otarcia dzięki 2mm warstwie poliuretanu (PU Pouring). Nasi inżynierowie dodatkowo wzmocnili boki warstwą 3 mm, ponieważ są częściej narażone na tarcie i uderzenia. Dla porównania, technikę tę stosuje się w butach outdoorowych do tenisa. Wszystkie te wzmocnienia sprawiają, że model H900 Stronger jest wyjątkowo wytrzymały i trwały.Te buty ważą 440 g w rozmiarze 43.

Skład i konserwacja

Skład

Wierzch buta 85% Poliuretan, 15% Poliester Podeszwa zewnętrzna 73.6% Etylen-octan winylu (EVA), 19.5% Guma, 4.6% Poliuretan, 2.3% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Wnętrze buta 100% Poliester

Opinie

Wgrywanie