Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Koniec serii

Buty do siatkówki damskie Mizuno Lightning Z6

449,99 zł 499,99 zł - 50 zł

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Te buty są odpowiednie dla zaawansowanych siatkarek o dynamicznym stylu gry, które lubią przyspieszenie.

Te buty do siatkówki, specjalnie przystosowane do szybkiej zmiany kierunku o 360°, zapewniają elastyczność, ochronę i dobre trzymanie stopy.

Kod produktu: 8595206

Podobne produkty

Zalety produktu

Antypoślizgowość

Podeszwa z optymalnym gripem.

Stabilizacja

Stabilizator tylnej podeszwy dla skutecznego trzymania się.

Amortyzacja

Amortyzacja zapewniająca szybką i dynamiczną grę.

Opis produktu

FIRMA MIZUNO

Ten japoński producent asortymentu siatkarskiego wspiera sportowców już od ponad 60 lat! Jest dostawcą sprzętu siatkarskiego zarówno w odmianie halowej jak i plażowej tego sportu.

DYNAMIKA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

W najnowszej „Błyskawicy” Z6 płytka Wave, która odpowiada za amortyzację i znajduje się w tylnej części podeszwy, została wydłużona. Zwiększa on dynamikę buta oraz oddawanie energii. Dzięki badaniom wiemy, że w tych butach siatkarz osiąga od 3% do nawet 5% lepsze rezultaty w wysokości maksymalnego wyskoku niż w innych modelach obuwia siatkarskiego.

PRZYJEMNA AMORTYZACJA

Buty Mizuno Wave Lightning stosują innowacyjny Wave System oraz bardzo lekkie pianki SR Touch i PoWnCe dla zwiększenia amortyzacji buta. System Wave pomaga rozprowadzać siłę nacisku na całą powierzchnię podeszwy, dzięki czemu nie jesteśmy narażenie na zbyt duże, punktowe obciążenie stopy.

ODŚWIEŻAJĄCA WENTYLACJA

W butach Mizuno zastosowano innowacyjny system wentylacji Mizuno Intercool. But nie tylko jest wykonany z przewiewnej siateczki 3D, co jest podstawową drogą ujścia nadmiaru ciepła z wnętrza, ale powietrze może być też wypychane od spodu przez perforowaną wkładkę wewnętrzną oraz system nacięć w podeszwie buta.

DBAJ O STOPY!

Zastosowanie mostka wykonanego z PU ma za zadanie ustabilizować stopę na wysokości śródstopia, co pomaga w wykonywaniu nagłych zrywów i ruchów bocznych. Zapiętek buta jest usztywniony, co pozwala na ochronę stawu skokowego.

WYSOKA PRZYCZEPNOŚĆ

Optymalny grip podeszwy buta oraz system Kick Sensor zapewniają dobrą przyczepność.

Swoboda ruchów.

Podeszwa zaprojektowana dla siatkarzy i siatkarek, pozwalająca graczom swobodnie i szybko zmieniać kierunek biegu o 360°.

Skład i konserwacja

Ograniczenia

Nie używać do gry na powierzchniach ściernych.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia na świeżym powietrzu.

Opinie

Wgrywanie