salming

Buty do squasha SALMING HAWK COURT

169,99 zł 369,99 zł - 200 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 369,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla początkujących i średnio zaawansowanych graczy.

Hawk Court zapewniają wygodę i dynamikę ruchów, ułatwiając zręczne przemieszczanie się po korcie.

Kod produktu: 8667576

 • Komfort użytkowania

  Idealne dopasowanie do stopy dzięki Ergo Heel CupTM.

 • Amortyzacja

  SoftFoam na pięcie pochłania 70% drgań.

 • Stabilizacja

  Wzmocnienie w łuku śródstopia i stabilizator.

 • Trzymanie stopy

  Wewnętrzny but optymalnie trzyma stopę.

 • Antypoślizgowość

  Supergrip wykonany z opatentowanych sześciokątów o optymalnej przyczepności.

 • Oddawanie energii

  Podeszwa środkowa wpływa na większą dynamikę odbicia.

TECHNOLOGIA: RUNLITE2™

Podeszwa środkowa RunLite2™ ze specjalną, bardzo dobrze pochłaniającą drgania pianką EVA o wysokiej odporności na ścieranie. Ta podeszwa środkowa jest lekka i elastyczna, dzięki czemu natychmiast odczuwa się wygodę.

TECHNOLOGIA: ROLLBAR™

Technologia RollBarTM polega na fazowaniu wewnętrznej strony podeszwy. Zwiększa to powierzchnię podparcia stopy do poziomu dużego palca stabilizując ruchy w bok.

TECHNOLOGIA: T.G.S. 62/75°.

Unikalny koncept T.G.S. 62/75° materializuje odległość od pięty do podeszwy stopy (62% buta), aby zwiększyć stabilność, komfort, a tym samym skuteczność. Duża elastyczność z przodu stymuluje naturalny ruch stopy. But zgina się w odpowiednich miejscach i zmniejsza niedogodności spowodowane tarciem podczas ruchów bocznych.

TECHNOLOGIA: EXO SKELETON™

Exo Skeleton stabilizuje stopę podczas ruchów bocznych i zmniejsza nacisk na stawy i paliczki śródstopia. Pozwala również uniknąć tarcia od bocznych nacisków, a tym samym chroni przednią część stopy.

TECHNOLOGIA: ERGO HEEL CUP™

Ergo Heel CupTM usztywnia i stabilizuje piętę, dzięki czemu oferuje idealne dopasowanie i optymalny komfort. Nowy, dłuższy styl.

TECHNOLOGIA: EXAGRIP™

HexagripTM to bardzo lekki i trwały komponent z kauczuku zaprojektowany z myślą o jak najlepszej przyczepności na wszystkich powierzchniach halowych.

TECHNOLOGIA: LMS™

LMS TM jest bardzo lekkim wzmocnieniem na łuku śródstopia, które pomaga w zapobiegać podwójnym skrętom stopy spowodowanych ruchami bocznymi.

TECHNOLOGIA: VIPERSKIN™

Nowa, 3-warstwowa konstrukcja cholewki: miękka siatka od wewnętrznej strony, strefy wzmocnione mikrowłóknami oraz całość uszczelniona cienką folią z TPU. Połączenie tych elementów tworzy miękką, a jednocześnie sztywną konstrukcję, która znakomicie dopasowuje się do stopy i dobrze ją stabilizuje.

TECHNOLOGIA: EXO SKELETON

Exo Skeleton stabilizuje stopę podczas ruchów bocznych i zmniejsza nacisk na stawy i paliczki śródstopia. Pozwala również uniknąć tarcia od bocznych nacisków, a tym samym chroni przednią część stopy.

TECHNOLOGIA: SOFTFOAM™

Ten komponent amortyzujący, umieszczony w obszarze uderzenia pięty, zmniejsza siłę odczuwania drgań. Pięta z SoftFOAM™ ma o 70% lepsze właściwości amortyzujące niż standardowa podeszwa środkowa z pianki EVA. Połączenie RECOIL™ i SoftFOAM™ to konstrukcja warstwowa maksymalnie zwiększająca wydajność.

Porady dotyczące przechowywania

Regularnie wietrzyć i przechowywać w suchym miejscu.

Ograniczenia

Nie prać w pralce.

Porady dotyczące konserwacji

Prać z chusteczką zapobiegającą farbowaniu tkanin.

Wgrywanie