Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Najlepiej oceniany

Buty narciarskie damskie Salomon Quest Access flex 60

699,99 zł

140,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla początkujących narciarek poszukujących maksymalnego komfortu i tolerancji do nauki jazdy na nartach zjazdowych.

Niezrównany komfort umożliwiający naukę jazdy na nartach w najlepszych warunkach dzięki dużej szerokości i grubym piankom.

Kod produktu: 8613903

Zalety produktu

 • Sztywność

  Bardzo miękkie: flex 60. Tolerancyjne i mniej wymagające fizycznie.

 • Trzymanie stopy

  104 mm: szeroka stopa. But wewnętrzny z grubej pianki dla większej tolerancji.

 • Dopasowanie

  Wyprofilowany but wewnętrzny. Termoformowalny przy kostkach i palcach.

 • Regulowany

  3 klamry mikrometryczne. 1 regulowana zębatka. Pasek 30 mm.

 • Ciepło

  But wewnętrzny i izolująca wkładka utrzymują ciepło.

 • Łatwe użytkowanie

  Bardzo łatwe i szybkie zakładanie dzięki dużemu otworowi i trzem klamrom.

 • Łatwe do przemieszczenia

  System ski / walk zwiększa komfort podczas chodzenia.

 • Antypoślizgowość

  Żłobiona podeszwa zewnętrzna o dwóch różnych stopniach gęstości pozwala uzyskać lepsze przyleganie do podłoża.

Opis produktu

Doświadczenie

Salomon QST Access 60 to jedne z najbardziej miękkich i wygodnych butów dostępnych na rynku. Idealne dla początkujących lub rekreacyjnie jeżdżących narciarek, dla których liczy się przede wszystkim komfort i łatwość użytkowania. Posiadają tryb ski / walk i żłobioną podeszwę. Doskonały wybór!

Regulacja klamer

Buty wyposażone w 3 klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki, dokręcając lub odkręcając klamrę. Górna, 3-pozycyjna klamra umożliwia dopasowanie do każdej łydki. Szeroki pasek pozwala mocno i łatwo zacisnąć górną część skorupy.

Czym jest flex?

Każda marka dla wszystkich modeli swoich butów ustala "flex index", który wskazuje stopień twardości buta. Liczba ta określa sztywność buta: im wyższa wartość, tym sztywniejsza skorupa. Przyjmuje się, że flex 60 lub niższy przeznaczony jest dla początkujących narciarek. Flex od 70 do 90 jest odpowiedni dla narciarek o średnio zaawansowanym poziomie. Buty o flexie powyżej 90 przeznaczone są dla zaawansowanych narciarek. Osoby mocno zbudowane mogą jednak przeskoczyć jeden poziom.

Skąd mam wiedzieć, czy przymierzam buty we właściwym rozmiarze?

Po włożeniu stopy do buta zapnij klamry w połowie zębatki. Możesz zapiąć je mocniej? Jeśli tak, to znaczy, że objętość buta jest dla Ciebie nieodpowiednia. Po zapięciu butów trzykrotnie ugnij nogi w kolanach. Stań prosto: palce powinny muskać czubek skorupy. Przy ugiętej nodze stopa powinna się cofnąć i nie powinieneś czuć czubka buta. Uwzględnij również fakt, że pianka buta wewnętrznego osiądzie po kilku dniach jazdy na nartach.

Co zrobić w przypadku bólu stóp?

1. Wybierz techniczne, cienkie skarpety narciarskie, aby uniknąć punktów nacisku i usprawnić krążenie krwi w stopie. 2. Wybierz wkładkę dostosowaną do kształtu stopy, aby zapobiec uderzaniu tej ostatniej o skorupę. Poproś o poradę w sklepie. 3. Jeśli po dwóch dniach jazdy na nartach nadal odczuwasz dyskomfort, przeprowadź termoformowanie butów wewnętrznych.

Jak przechowywać buty narciarskie?

1. Przewietrz buty, wyjmując buta wewnętrznego z plastikowej skorupy. 2. Zapnij klamry na pierwszy ząbek, aby zapobiec odkształcaniu się butów, i - w miarę możliwości - schowaj je do pokrowca.
3. O ile to możliwe, przechowuj je w suchym miejscu, w którym temperatura nie spada poniżej 10°C. Plastik w butach będzie Ci za to wdzięczny!

Mój but wewnętrzny jest termoformowalny. Do czego służy termoformowanie?

Buty wewnętrzne modelu Salomon Quest są termoformowalne na wysokości kostek i palców. Piankę w tych miejscach można wygrzać, aby przybrała formę Twoich stóp i skorupy buta. Pozwala to zwiększyć kompatybilność na linii stopa - but wewnętrzny - skorupa, ograniczając w ten sposób źródła dyskomfortu.

Porady dotyczące przechowywania

Przed schowaniem butów należy je wysuszyć. Zapiąć klamry i przechowywać w pokrowcu na buty narciarskie, w pomieszczeniu o umiarkowanej temperaturze.

Ograniczenia

Nie suszyć na kaloryferze.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie