Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Najlepiej oceniany

Buty narciarskie damskie Salomon X ACCESS flex 70

699,99 zł

140,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla zaawansowanej narciarki, która poszukuje wygodnych butów jako wsparcia w czynieniu postępów.

Te buty zapewnią Ci komfort potrzebny podczas czynienia postępów dzięki dużej pojemności.

Kod produktu: 8570408

Podobne produkty

Zalety produktu

Sztywność

Giętkie. Flex 70. Zapewnia giętkość i komfort podczas stopniowego progresu.

Trzymanie stopy

104 mm: szeroka stopa. But wewnętrzny z grubej pianki dla maksymalnego komfortu.

Dopasowanie

Profilowany but wewnętrzny bez termoformowania.

Regulacja

4 klamry z regulacją mikrometryczną: 2 regulowane zębatki. Pasek 35 mm.

Łatwe użytkowanie

Ułatwione wsuwanie stopy.

Ciepło

But wewnętrzny i izolująca podeszwa zatrzymują ciepło.

Opis produktu

DOŚWIADCZENIE

Dobra wydajność i duża pojemność dla poszukujących przede wszystkim komfortu. Najlepiej sprzedający się produkt w naszej ofercie od wielu lat. Regulacja na wysokości łydki zwiększa amplitudę i pozwala szybko i prosto dopasować but do każdej łydki.

Regulacja klamry

Te buty posiadają 4, bardzo wytrzymałe klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra na cholewce ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki. Szeroki pasek w górnej części zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

CZYM JEST FLEX?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex poniżej 60 jest przeznaczony dla początkujących narciarzy. Flex od 60 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak mogę mieć pewność, czy przymierzany but jest odpowiedniego rozmiaru?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Co zrobić w przypadku odczuwania bólu w stopie?

1. Wybierz techniczną skarpetę narciarską, cienką, aby uniknąć stref nacisku i usprawnić przepływ krwi w stopie. 2. Wybierz wkładkę dostosowaną do kształtu stopy, która dzięki temu nie będzie uderzać o skorupę. Poproś o poradę w sklepie.

Jak przechowywać buty narciarskie?

1. Wywietrz swoje buty przez wyjęcie buta wewnętrznego z plastikowej skorupy. 2. Zapnij klamry na pierwszy zaczep, co zapobiegnie odkształcaniu się butów, oraz, jeśli możliwe, przechowuj je w pokrowcu.
3. Jeśli możliwe, przechowuj je w suchym miejscu, w którym temperatura nie spadnie poniżej 10°C. Plastik w butach podziękuje Ci za to!

Skład i konserwacja

Porady dotyczące przechowywania

Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca na buty narciarskie. Przechowywać je w pomieszczeniu, w którym panuje umiarkowana temperatura.

Ograniczenia

Nie suszyć na kaloryferze.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Oceny użytkowników

Wgrywanie