Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Buty narciarskie dla dzieci HEAD RAPTOR flex 60

479,99 zł

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla młodych, wyczynowych narciarzy, którzy poszukują butów z precyzyjną regulacją dla dobrego przekazywania nacisku.

Buty narciarskie przeznaczone dla młodych narciarzy na bardzo dobrym poziomie.Zapewniają maksymalny poziom precyzji:kształt bliżej stopy, wysoka skorupa, 4 klamry + pas z rzepem.

Kod produktu: 8626984

Podobne produkty

Zalety produktu

Regulacja

4 klamry mikrometryczne, ruchoma zębatka + pas z rzepem.

Łatwe użytkowanie

Pas przy języku ułatwia wsuwanie stopy.

Sztywność

Flex 60 junior. Uniesiona pięta sprzyja naciskowi na przód.

Opis produktu

Zapięcie

Dzięki 4 klamrom te buty dla dzieci są precyzyjne, a ich regulacja nie jest trudna. 4 pozycje na podbiciu stopy i 6 pozycji na piszczelu.Pas z rzepem + mikrometryczna klamra zapewniają jeszcze większą precyzję regulacji.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Uważa się, że flex 60 jest idealny, jeśli chodzi o przekazywanie nacisku przez dzieci jeżdżące na bardzo dobrym poziomie.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli dziecko może zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, dziecko musi 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty, a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinno poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i dziecko nie czuje już przodu butów.

Skład i konserwacja

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu. Pod koniec sezonu: oddać narty do smarowania i poprosić, aby ich nie cyklinowano, gdyż zapewni im to optymalne warunki przechowywania.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Oceny użytkowników

Wgrywanie