Promo Week
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Promo Week

Buty narciarskie dla dzieci Salomon QST ACCESS FREERIDE FREESTYLE flex 70

449,99 zł 549,99 zł - 100 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla młodych freeridowców.

QST Access 70 T z technologią Hike and Ride to idealne buty dla młodych pasjonatów freeridu: ułatwiają podchodzenie do lepszych lokalizacji.

Kod produktu: 8570578

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Sztywność

  Flex 70, dobry kompromis między tolerancją a transmisją.

 • Łatwe przestawianie

  System ski/walk. Otwieranie cholewki: większy komfort chodzenia.

 • Amortyzacja

  Konstrukcja z 3 klamrami zapewnia progresywny flex, idealny do freeridu.

 • Komfort noszenia

  Szeroki but wewnętrzny dobrze trzyma stopę i zapewnia komfort.

 • Precyzja

  3 klamry z mikroregulacją.

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  But wewnętrzny z technologią Slide-In dla łatwiejszego jego zakładania.

Opis produktu

LEKKOŚĆ

QST Access 70 T to jedne z najlżejszych juniorskich butów dostępnych na rynku. Pozwalają dzieciom dłużej jeździć.

BACKBONE

Element z magnezu łączy cholewkę z dolną częścią skorupy. Zapewnia trzymanie tylnej części, co poprawia wybicie podczas wyjścia z zakrętu (efekt wybicia) i zapewnia progresywny, ale mocny flex z przodu.Top do freeridu i freestylu.

TECHNOLOGIA HIKE & RIDE

Opatentowany system łączący technologię Backbone i charakterystyczny kształt litery V z tyłu dolnej części skorupy. Umożliwia on szerokie otwarcie tyłu cholewki podczas chodzenia (Backbone odblokowany) i uzyskanie wysokiego flexu podczas jazdy (Backbone zablokowany), gdyż tył Backbone doskonale dopasowuje się do dołu skorupy w kształcie litery V.

Regulacja klamry

3 ALUMINIOWE KLAMRY Z MIKROREGULACJĄ

But wewnętrzny

Duża szerokość zapewnia komfort i ciepło - możesz jeździć wszędzie! Dobre trzymanie pięty dzięki profilowanej piance na wysokości kostek.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że: flex od 60 jest przeznaczony dla średnio-zaawansowanych narciarzy. Flex od 65 do 75 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej 75 są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Jak zoptymalizować komfort w butach narciarskich?

Na wiele sposobów można optymalizować komfort stopy w bucie narciarskim.But narciarski musi być blisko stopy. Dla lepszego trzymania można wybrać wkładki dostosowane do łuku stopy narciarza, reduktory pojemności i wkładki podnoszące pięty.

Jak nie odczuwać zimna w stopach?

Często zaniedbywane suszenie buta wewnętrznego to najważniejsza czynność zapobiegająca odczuwaniu zimna w stopach. Nawet przy -10°C stopa się poci. But wewnętrzny sam nie wyschnie w plastikowej skorupie, nawet przez kilka dni. Najlepiej jest suszyć go każdego dnia. Można używać do tego suszarek do butów, ponieważ są one bardziej praktyczne. Nie trzeba wyjmować butów wewnętrznych. Wystarczy włączyć suszarkę! https://www.decathlon.fr/seche-chaussures-gants-id_8375022.html

Porady dotyczące przechowywania

Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca na buty narciarskie. Przechowywać je w pomieszczeniu, w którym panuje umiarkowana temperatura.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu.. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Opinie

Wgrywanie