Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Media 14
Media 15

Buty narciarskie HEAT 580 męskie

699,99 zł

140,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Rozmiar: 26-26,5 cm

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowane dla zaawansowanego narciarza, który poszukuje ogrzewających butów jako wsparcie w czynieniu postępów na trasie.

Te buty, czerpiąc z wiedzy Therm-ic, zapewniają trwałe ciepło na wysokości palców (3 tryby).

Kod produktu: 8548890

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Sztywność

  ŚREDNIA: Flex 90. Dobre połączenie komfortu i precyzji. Idealne do progresu.

 • Trzymanie stopy

  104 mm: szeroka stopa. But wewnętrzny z grubej pianki dla komfortu.

 • Dopasowanie

  Profilowany but wewnętrzny bez termoformowania.

 • Ciepło

  Ogrzewający przód buta wewnętrznego, opracowany we współpracy z THERM-IC.

 • Regulacja

  4 klamry z regulacją mikrometryczną: 2 regulowane zębatki. Pasek 35 mm.

 • Łatwe użytkowanie

  Ułatwione wsuwanie stopy.

 • Komfort noszenia

  Góra buta wewnętrznego z miękkiego, sztucznego futerka.

Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie
Buty narciarskie HEAT 580 męskie

Opis produktu

DOŚWIADCZENIE

Buty Heat 580 marki Wedze posiadają system ogrzewający, który pozwoli najbardziej wrażliwym na zimno jeździć komfortowo na nartach! Ich flex 90 wspiera postępy w kierunku wyczynowego poziomu.

Regulacja klamry

Te buty posiadają 4, bardzo wytrzymałe klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra na cholewce ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki. Szeroki pasek w górnej części zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

CZYM JEST FLEX?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność buta: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex 60-70 jest przeznaczony dla początkujących narciarzy. Flex od 70 do 100 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarzy. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak mogę mieć pewność, czy przymierzany but jest odpowiedniego rozmiaru?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Jak korzystać z systemu ogrzewającego?

Aby system ogrzewający Heat działał najwydajniej, radzimy włączyć go na początku dnia, który spędzasz na nartach. W tym celu uruchom go przez długie naciśnięcie (3 sekundy). Uruchomi to automatycznie 1 tryb. To tryb zapobiegający zimnu.
Jak tylko zaczniesz odczuwać zimno, przejdź na tryb 2, a następnie na tryb 3.

Jaki jest czas pracy systemu ogrzewającego?

Czas pracy systemu ogrzewającego w butach zależy od wybranego trybu: - 1 tryb: od 17 do 18h
2 tryb: od 8 do 9h
3 tryb: od 4 do 5h
Uwaga: należy pamiętać, że system nie wskazuje poziomu naładowania akumulatora.

Jak naładować akumulatory w butach narciarskich?

W celu naładowania butów wystarczy posiadać kabel dołączony do zestawu oraz adapter USB do gniazdka do naładowania przez zasilanie sieciowe. Oba buty muszą się ładować w tym samym czasie. Podczas ładowania czerwony kolor wskazuje, że akumulator nie jest wystarczająco naładowany. Zielony kolor wskazuje odpowiedni poziom naładowania. Pełne naładowanie trwa 5 godzin.

Co zrobić w przypadku odczuwania bólu w stopie?

1. Wybierz techniczną skarpetę narciarską, cienką, aby uniknąć stref nacisku i usprawnić przepływ krwi w stopie. 2. Wybierz wkładkę dostosowaną do kształtu stopy, która dzięki temu nie będzie uderzać o skorupę. Poproś o poradę w sklepie.

Jak przechowywać buty narciarskie?

1. Wywietrz swoje buty przez wyjęcie buta wewnętrznego z plastikowej skorupy. 2. Zapnij klamry na pierwszy zaczep, co zapobiegnie odkształcaniu się butów, oraz, jeśli możliwe, przechowuj je w pokrowcu.
3. Jeśli możliwe, przechowuj je w suchym miejscu, w którym temperatura nie spadnie poniżej 10°C. Plastik w butach podziękuje Ci za to!

Skład

Wierzch buta 100% Polipropylen (PP) Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Wnętrze buta 100% Poliester Podpinka 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Najlepiej zapiąć klamry i schować buty do pokrowca na buty narciarskie. Przechowywać je w pomieszczeniu, w którym panuje umiarkowana temperatura.

Ograniczenia

Nie suszyć na kaloryferze.

Testy

Wszystkie ubrania od Wedze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu). Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie