Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7

Buty narciarskie męskie Lange LX flex 100

999,99 zł

200,00 zł x 5 rat
Oblicz ratę

Kolor:

Czarny / Zielony

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Luksusowa szerokość, lekka, legendarna wydajność. Zupełnie nowy model LX 100 rozszerza naszą koncepcję „Wybierz swoją szerokość” do 102 mm.

Wyposażony we wszystkie uznawane rozwiązania Lange w zakresie dopasowania i wydajności, LX łączy bardziej swobodne i luksusowe dopasowanie „out-of-the-box” z łatwym wkładaniem i ściąganiem buta.

Kod produktu: 8588874

Podobne produkty

Zalety produktu

Dopasowanie do ruchu stopy

102mm to luksusowy komfort połączony z precyzyjnym dopasowaniem.

Regulacja

4 klamry z regulacją mikrometryczną gwarantują dokładną regulację butów.

Sztywność

Twardość 100 to idealny kompromis pomiędzy trzymaniem stopy, a komfortem.

Dopasowanie

But wewnętrzny otula stopę i zapewnia maksymalny komfort.

Opis produktu

Skorupa Dual Core

Gdy jedziesz i wyginasz się w swoim bucie, aktywna technologia DUAL CORE kompresuje i rozszerza skorupę, by wykorzystać jej potencjalną energię. To wszystko uzyskujemy przy jednoczesnym wtrysku dwóch gęstosci tworzywa. W efekcie uzyskujemy sandwiczową konstrukcję skorupy, która doskonale przewodzi energię, jest elastyczna i utrzymuje stały flex.

But wewnętrzny

Liner Dual 3D jest wstępnie ukształtowany, by pasował do wewnętrznej części cholewki, co ma zapewnić najdokładniejszy przekaz energii, a wokół stopy, komofrtowe, anatomiczne dopasowanie. Liner jest termoformowalny, wykonany z tworzywa termoplastycznego z pianką o małej gęstości, zintegrowany z kluczowymi strefami dopasowania, co zapewnia maksymalny komfort i wsparcie.

Regulacja twardości flex adjustable

FLEX ADJUSTMENT to system regulacji flexu za pomocą wyjmowanych, umieszczonych w tylnej części mankietu śrub. Umożliwia precyzyjne dopasowanie, komfort i wysoki poziom jazdy.

Szerokość stopy

102mm

Waga

1700g

Krój buta wewnętrznego

Linery DUAL 3D są wstępnie ukształtowane, aby pasowały do wewnętrznej części cholewki, co ma zapewnić jak najdokładniejszy przekaz energii, a wokół stopy komfortowe, anatomiczne dopasowanie. Wersja DUAL 3D SPORT jest w 60% termoformowalna, wykonana z tworzywa termoplastycznego z pianką o małej gęstości, zintegrowaną z kluczowymi strefami dopasowania, co zapewnia maksymalny komfort i wsparcie.

Diagonalne klamry

Klamry i zębatki są ustawione ukośnie w stosunku do tradycyjnej osi, aby zapewnić bardziej naturalne dopasowanie i dokładne umocowanie pięty w bucie. Klamry wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

Skład i konserwacja

Skład

Materiał cholewki: Polyolfein. Materiał skorupy: Lyftran PP

Porady dotyczące przechowywania

Po każdym użyciu należy dokładnie wysuszyć but wewnętrzny i wkładkę. Buty wewnętrzne należy regularnie konserwować przy użyciu środka dezynfekującego i antybakteryjnego

Opinie

Wgrywanie