lange

Buty narciarskie męskie Lange RX flex 100

Kod produktu: 8588873

999,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Idealna równowaga między wydajnością, a komfortem. Zaprojektowany, aby zapewnić moc i precyzję wymaganą przez najbardziej zaangażowanych narciarzy all mountain.

Nowe RX 100 Low Volume oferują rodowód wyścigowy o bardziej wszechstronnym, wysokowydajnym dopasowaniu. Buty trzymają mocno stopę w achillesie, posiadają więcej miejsca na palce.

 • Przetaczanie stopy

  97mm to idealne połączenie precyzji z komfortem

 • Regulowany

  4 klamry z regulacją mikrometryczną gwarantują dokładną regulację butów.

 • Sztywność

  Twardość 100 to idealny kompromis pomiędzy trzymaniem stopy, a komfortem.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  But wewnętrzny otula stopę i zapewnia maksymalny komfort.

Skorupa Dual Core

Gdy jedziesz i wyginasz się w swoim bucie, aktywna technologia DUAL CORE kompresuje i rozszerza skorupę, by wykorzystać jej potencjalną energię. To wszystko uzyskujemy podczas jednoczesnym wtrysku dwóch gęstosci tworzywa. W efekcie uzyskujemy sandwiczową konstrukcję skorupy, która doskonale przewodzi energię, jest elastyczna i utrzymuje stały flex.

But wewnętrzny

Liner Dual 3D jest wstępnie ukształtowany, by pasował do wewnętrznej części cholewki, co ma zapewnić najdokładniejszy przekaz energii, a wokół stopy, komofrtowe, anatomiczne dopasowanie. Liner jest termoformowalny, wykonany z tworzywa termoplastycznego z pianką o małej gęstości, zintegorwany z kluczowymi strefami dopasowania, co zapewnia maksymalny komfort i wsparcie.

Regulacja twardości Flex Adjustable

FLEX ADJUSTMENT to system regulacji flexu za pomocą wyjmowanych, umieszczonych w tylnej części mankietu śrub. Umożliwia precyzyjne dopasowanie, komfort i wysoki poziom jazdy.

Krój buta wewnętrznego

Linery DUAL 3D są wstępnie ukształtowane, aby pasowały do wewnętrznej części cholewki, co ma zapewnić jak najdokładniejszy przekaz energii, a wokół stopy komfortowe, anatomiczne dopasowanie. Wersja DUAL 3D SPORT jest w 60% termoformowalna, wykonana z tworzywa termoplastycznego z pianką o małej gęstości, zintegrowaną z kluczowymi strefami dopasowania, co zapewnia maksymalny komfort i wsparcie.

Diagonalne klamry

Klamry i zębatki są ustawione ukośnie w stosunku do tradycyjnej osi, aby zapewnić bardziej naturalne dopasowanie i dokładne umocowanie pięty w bucie. Klamry wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium.

Skład

Materiał cholewki: Polyurethane. Materiał skorupy: Polyurethane

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w pokrowcu na buty. Zapiąć klamry, aby skorupa się nie odkształciła.

Wgrywanie