rossignol

Buty narciarskie męskie Rossignol ALIAS 80 flex 80

699,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przeznaczone dla średnio zaawansowanych narciarzy jeżdzących rekreacyjnie, którzy poszukują bardzo komfortowych butów.

Buty do całodziennej jazdy, które dzięki dużej szorkości zapewniają komfort w palcach i podbiciu. Idealne dla osób szlifujących umiejętności, aby robić postępy w jeździe na nartach.

Kod produktu: 8820152

 • Sztywność

  Flex: 80. Komfort i łatwość podczas doskonalenia techniki narciarskiej

 • Trzymanie stopy

  Szerokość 104mm dużo miejsca w palcach i podbiciu dla maksymalnego komfortu.

 • Komfort noszenia

  Buty wewnętrzne Comfort Fit są wykonane z miękkich materiałów zapewniających cał

 • Łatwość zakładania / zdejmowania

  Materiał skorupy buta ułatwia zakładanie butów.

 • Regulowany

  4 klamry z mikro i makro regulacją. Pasek 40mm

 • Waga

  1.950 kg/pół pary (rozmiar 26,5)

Rossignol Alias 80

Komfort i kontrola buty dedykowane dla rekreacyjnie jeżdących i średniozaawansowanych narciarzy. Buty narciarskie o szerokości 104 mm rozwiązują wszystkie typowe problemy z dopasowaniem, zapewniając dużą szerokość w palcach oraz bardziej komfortową okolicę kostki. Dla osób z wysokim podbiciem. Rezultatem jest lepsze krążenie i ciepło, a także bardzo duży komfort jazdy na nartach. Miększe tworzywo sztuczne wokół śródstopia ułatwia otwieranie zakładki buta, zapewniając płynne wchodzenie i wychodze

Komfortowe dopasowanie

Szerokość 104 mm pozwala uzyskać większą swobodę w kostce, śródstopiu i w rejonie noska, zapewniając przy tym solidną stabilizację pięty i gwarantując całodniowy komfort jazdy na nartach. Indywidualnie kształtowany but wewnętrzny gwarantuje optymalne dopasowanie, zapewniające stabilizację i wyższy komfort użytkowania.

Regulacja klamry

Buty posiadają 4 klamry z mikro i makro regulacją dzięki czemu zakres regulacji jest bardzo szeroki. Ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju stopy. Szeroki pasek w górej części zapewnia mocne i proste zapięcie górnej częsci skorupy.

Sztywność

Montowane fabrycznie podeszwy GRIPWALK® mają gumowy bieżnik i wzmocnione palce, co zapewnia bardziej naturalne przetaczanie stopy i chodzenie oraz zwiększoną przyczepność na każdej powierzchni - np. kamieniach i mokrych płytkach.

Informacje dotyczące przechowywania:

Przed schowaniem butów należy je wysuszyć. Zapiąć klamry aby skorupa się nie odkształciła. Przechowywać w suchym pomieszczeniu z dala od źródeł ciepła.

Wgrywanie