Raty 0%
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9
Media 10
Media 11
Media 12
Media 13
Raty 0%

Buty narciarskie dla dzieci Wedze 500 flex 50

od 349,99 zł

Kolor:

Biały

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Przyszła mistrzyni?Nasz zespół, rodzice młodych narciarzy, opracował te buty jako wsparcie w czynieniu postępów.Zapewniają komfort i precyzję.

Model dla przyszłych mistrzyń. Przeznaczone dla zaawansowanych narciarek, które poszukują sportowych i wygodnych butów z dobrą izolacją.

Kod produktu: 8504987

Podobne produkty

Zalety produktu

Regulacja

4 klamry, 6 pozycji na cholewce (piszczel) i 4 pozycje na skorupie.

Łatwe użytkowanie

Pas przy języku ułatwia wsuwanie stopy.

Sztywność

Flex 50 zapewnia dobre przekazywanie impulsów i szybkie postępy.

Opis produktu

Kilka słów od szefa produktu

4 klamry zapewniają wysoki poziom precyzji oraz transmisji, które pozwolą Twojemu dziecku przejść na wyższy poziom zaawansowania. Podczas czynienia postępów, buty odgrywają często większą rolę niż narty, ponieważ to one pozwalają kierować nartami. Ich naturalny kąt nachylenia pomoże Twojemu dziecku wywierać odpowiedni nacisk na język, a przez to precyzyjnie prowadzić narty.

Zapięcie

Dzięki 4 klamrom te buty dla dzieci są precyzyjne, a ich regulacja nie jest trudna. 4 pozycje na podbiciu stopy i 6 pozycji na piszczelu.

Co to jest index flex?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Uważa się, że flex 50 jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci uczących się jeździć na nartach.

Jak przymierzyć buty narciarskie?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Jeśli możesz zrobić to mocniej, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, dziecko musi 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty, a pięta cofa się w bucie. Podczas prostowania powinno poczuć, że palce lekko dotykają przodu butów. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i dziecko nie czuje już przodu butów.

Łatwiejsze zakładanie butów

Jeśli chcesz ułatwić sobie zakładanie butów, pociągnij język na zewnątrz (nie do przodu), by maksymalnie otworzyć skorupę i łatwiej wsunąć stopę.

Ochrona środowiska

Nasze buty są produkowane z plastikowego tworzywa niezawierającego ftalanów.

Skład i konserwacja

Skład

Wierzch buta 100% Polipropylen (PP) Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podpinka 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, najlepiej w pokrowcu na buty. Zapiąć klamry, aby skorupa się nie odkształciła. Przechowywać z dala od źródeł ciepła.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie