Koniec serii
Media 0
Koniec serii

Buty podejściowe męskie Alpina Royal V

249,99 zł 299,99 zł - 50 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Buty Royal to skórzany model turystyczny marki Alpina z serii Approach (podejściowych).

Posiada wzmocnienie pięty, a w przedniej części but posiada gumowany „otok” – zabezpieczający przed wilgocią. Dzięki zastosowaniu daleko pociągniętych sznurówek but bardzo dobrze układa się do nogi.

Kod produktu: 8795042

Zalety produktu

  • Przetaczanie stopy

    Wygodna i anatomiczna wkładka, skórzana cholewka

  • Hydrofobowość

    Oddychająca i wodoodporna membrana AlpiTex

Opis produktu

Zalety

Model Royal V został wyposażony w podszewkę/membranę AlpiTex zaadaptowaną z butów biegowych, ma ona za zadanie chronić przed przemoknięciem oraz zapewnić oddychalność stopom. W połączeniu z przewiewną odporna na ścieranie Cordurą daje to temu modelowi lekkość, łatwość wentylacji i odporność na zmienne warunki atmosferyczne.

Przeznaczenie

Buty Royal to skórzany model turystyczny marki Alpina z serii Approach (seria butów podejściowych dla turystów, przeiwodników do chodzenia po wyznaczonych szlakach górskich jak i Ferratach. Posiada wzmocnienie pięty, a w przedniej części but posiada gumowany „otok” – zabezpieczający przed wilgocią. Dzięki zastosowaniu daleko pociągniętych sznurówek but bardzo dobrze układa się do nogi.

Materiały, technologia

WAGA: 430 gram
CHOLEWKA: Skóra 1,8 mm
WNĘTRZE: Alpitex

Wygoda i wytrzymałość

Lekkie buty podejściowe damskie i męskie produkowane z odpornej na czynniki zewnętrzne skóry, a także elastycznej gumy, stanowiącej ochronę przed wilgocią oraz skałami. Co więcej podejściówki są świetnie wyprofilowane, dlatego dopasowują się do stóp.

Porady dotyczące użytkowania

Po każdorazowym użyciu butów w terenie należy je dokładnie wyczyścić. Będą do tego potrzebne trochę wody, szczoteczka i ewentualnie specjalistyczny środek czyszczący do obuwia. Obuwie przechowuj w przewiewnym i suchym miejscu, z szeroko odchylonymi językami.

Opinie

Wgrywanie