quechua

Buty turystyczne męskie Quechua NH150 Fresh

5,0 (7)

199,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Buty dla początkujących turystów na wędrówki po naturalnych ścieżkach i ubitych drogach wiejskich w ciepłe dni.

Buty tak lekkie i wygodne, jak obuwie sportowe, a jednocześnie przyczepne i chroniące stopę jak obuwie turystyczne. Oddychające buty na lato.

Kod produktu: 8588708

 • Komfort użytkowania

  Pod piętą miękka pianka | Gruba, 5-milimetrowa wkładka.

 • Oddychalność

  Cholewka z siateczki.

 • Amortyzacja

  Podeszwa środkowa z EVA | Grubość ogranicza wyczuwanie kamienistego podłoża

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Bezszwowy otok z przodu buta.

 • Przyczepność

  Przyczepna podeszwa.

 • Lekkość

  310 g but w rozmiarze 43.

Buty turystyczne męskie Quechua NH150 Fresh
Buty turystyczne męskie Quechua NH150 Fresh
Buty turystyczne męskie Quechua NH150 Fresh

Podeszwa zapewnia doskonałą przyczepność na ubitych drogach wiejskich

Faktura podeszwy to efekt długich badań prowadzonych w naszych laboratoriach. Z uwagi na odpowiednią przyczepność i przyleganie do podłoża jako tworzywo wybraliśmy specjalny kauczuk. Potrzeby turystów są różne, systematycznie szukamy najlepszego kompromisu, aby produkt mógł być przeznaczony na ubite drogi wiejskie oraz ścieżki leśne.

Przeznaczone na wędrówki po naturalnych ścieżkach

Nasze buty turystyczne są przeznaczone na wędrówki po ubitych drogach. Wybieramy materiały podeszwy i cholewki i testujemy je, aby upewnić się czy sprawdzają się na wycieczki krajoznawcze (po ziemistych ścieżkach leśnych lub parkowych) lub po ubitych i kamienistych drogach (jak ścieżki na wybrzeżu). Użytkowanie butów na drogach asfaltowych może przyśpieszyć zużycie podeszwy. Buty nie są również przeznaczone na wędrówki po górach.

Test laboratoryjny

Przeprowadza się również inne testy laboratoryjne, by sprawdzić następujące elementy: wyrywanie oczek i pasków, klejenie, toksyczność, odporność na UV, ścieranie podeszwy i materiałów cholewki, przyspieszone starzenie.Testy te pozwalają nam poprawić jakość produktów oraz zapobiec przedwczesnemu starzeniu się butów.

Jak wybrać rozmiar butów?

Przymierz oba buty na stojąco, w skarpetach przeznaczonych na wędrówki. Jeśli trzeba, przymierz kilka modeli i rozmiarów. Sprawdź, czy buty są wygodne - szczególnie ważne są dwa punkty:
- ułożenie pięty
- przód stopy przy schodzeniu.
Buty przy mierzeniu nie powinny w żadnym miejscu uwierać. Przejdź się w butach po sklepie. Nowe buty należy nosić podczas pierwszych wędrówek najpierw krótko, a potem coraz dłużej, aby dopasowały się do stopy.

Jak wybrać skarpety turystyczne?

Należy unikać pocenia się stóp podczas wędrowania. pocimy się, to często jest nie do uniknięcia. Jeśli buty są oddychające, odprowadzą wilgoć: Trzeba więc wybrać lekkie i oddychające skarpety. Jeśli Twoje buty są raczej wodoodporne, aby chronić się przed deszczem, musisz dokonać podobnego wyboru: najlepsze będą skarpety, które będą pochłaniać pot i odprowadzać go na zewnątrz.

Jakie skarpety do butów NH150 FRESH?

Wygodne buty ze skarpetami lub bez skarpet.
Radzimy założyć skarpetki z poliamidu bez bawełny w składzie. Poliamid jest włóknem, które odprowadza wilgoć. Gdy stopy się pocą, skarpety z poliamidu to najlepsze rozwiązanie. Pozwalają one odprowadzić pot, następnie odprowadzają go buty dzięki przewiewnej siateczce. Polecamy skarpety Newfeel WS 500 FRESH.

Gwarancja

Nasze buty turystyczne posiadają 2-letnią gwarancję.
Nasz cel? Proponować produkty trwałe, które będą towarzyszyć Ci na wszystkich wycieczkach krajoznawczych. Przecież przywiązujemy się najbardziej do tych przedmiotów, za którymi stoi jakaś piękna historia i które pomogą nam przeżyć kolejne!

Skład

Podeszwa zewnętrzna 50% Etylen-octan winylu (EVA), 50% Kauczuk butadienowy (BR) Wierzch buta 50% Politereftalan etylenu (PET), 50% Dwoina skóry bydlęcej Wnętrze buta 70% Politereftalan etylenu (PET), 30% Polyurethane - Textile fiber

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy przechowywać obuwie w suchym, ciemnym i w miarę możliwości przewiewnym miejscu.

Ograniczenia

Nieodpowiednie do biegania lub trekking po górach.

Testy

Ten produkt został dopracowany przez nasz chiński zespół koncepcyjny. Buty były testowane i zatwierdzone przez turystów podczas kilkugodzinnej wycieczki krajoznawczej w płd.-wsch. Chinach. Pozwoliło nam to jak najlepiej dopasować konstrukcję butów do wysokich, letnich temperatur.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie