Media 0
Media 1
Media 2

Buty żeglarskie męskie TBS Phenis

339,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Skórzane buty żeglarskie Phenis stworzone do noszenia na pomoście i podczas letnich rejsów.

Niezastąpione buty żeglarskie z kolekcji TBS, model PHENIS zapewnia maksymalną przyczepność dzięki podeszwie Technigrip.

Kod produktu: 8730431

Podobne produkty

Zalety produktu

Antypoślizgowość

Optymalna przyczepność dzięki podeszwie Technigrip.

Opis produktu

Technologia Technigrip

Technologia Technigrip® zapewnia zwiększoną przyczepność butów żeglarskich na każdej nawierzchni. Ten grip jest efektem dogłębnych badań nad twardością podeszwy. Im sztywniejsza podeszwa, tym przyczepność jest słabsza, zupełnie jak w przypadku opon samochodowych. Rozwiązanie tkwi więc w optymalizacji miękkości tej podeszwy oraz w jej specyficznym rysunku.

Testowane przez żeglarskich mistrzów

Żeglarskie buty TBS są testowane w całości przed ich wprowadzeniem do sprzedaży. Ponadto w technologię Technigrip wyposażonych jest wielu profesjonalnych żeglarzy, jak Michel Desjoyeaux i Ellen MacArthur, czy też François Gabart, zwycięzca wyścigu Vendée Globe.

Uznana jakość

Firma TBS wybrała skórę licową zapewniającą optymalną jakość żeglarskich mokasynów. Z kolei wierzch buta jest szyty ręcznie w Portugalii, co zapewnia doskonałe wykończenie.

TBS, francuskie doświadczenie

Marka TBS powstała we Francji w 1978 roku, a jej nazwa ma sportowe pochodzenie (tenis, żeglarstwo). Nazwa TBS jest tak naprawdę skrótem od "Terre Battue Synthétique" (ceglasta nawierzchnia syntetyczna). Dzięki swojemu doświadczeniu marka ugruntowała swoją pozycję na rynku outdoorowym i żeglarskim dzięki kultowym modelom, takim jak Globe czy Brandy.

Skład i konserwacja

Testy

Technologia Technigrip testowana przez partnerów TBS, w szczególności Michela Desjoyeaux, François Gabarta.

Opinie

Wgrywanie