Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Koniec serii

Ciepła kamizelka do golfa męska

99,99 zł 119,99 zł - 20 zł

Kolor:

Ciemnozielone khaki / Ciemnozielone khaki / Ciemnozielone khaki

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Wyższy komfort techniczny i swoboda ruchów podczas gry przy niskich temperaturach!

Ciepła, lekka i hydrofobowa kamizelka. Jest łatwa w czyszczeniu, ma wstawki na ramionach (ważne przy noszeniu torby) i kieszenie podszyte polarem.

Kod produktu: 8600302

Zalety produktu

 • Swoboda ruchów

  Brak rękawów sprawia, że nic nie krępuje ruchów podczas swingu.

 • Ciepło

  Sprężyste wypełnienie 165 g/m2 z watolinowych kulek.

 • Hydrofobowość

  Hydrofobowy materiał chroni przed drobnym deszczem.

 • Ochrona przed wiatrem

  Wysoki kołnierz chroni przed wychłodzeniem przez wiatr.

 • Tryb bez dźwięku

  Jednym z kryteriów wyboru materiału jest to, czy głośno nie szeleści.

 • Stabilność

  Specjalny krój sprawia, że po ruchu kamizelka ponownie dobrze się układa.

Opis produktu

Informacje o kroju i rozmiarze

Dzięki odpowiedniej długości kamizelka nie odsłania pleców przy swingu, gdy góra ciała jest lekko pochylona naprzód. Nasz model ma 1,87 m wzrostu i nosi rozmiar L.

Zasada 3 warstw odzieży

Aby podczas gry w golfa w zimne dni było nam ciepło i sucho, należy zakładać odzież oddychającą i przestrzegać zasady ubierania się trójwarstwowo. Kamizelka stanowi ochronną warstwę odzieży zwaną trzecią warstwą. Opracowana przez nas kamizelka jest nie tylko wiatroszczelna i hydrofobowa, ale także wypełniona watoliną, co dodatkowo grzeje gracza. Nie stosujemy puchu, by kamizelka mogła być noszona również podczas deszczu.

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Z myślą o Twojej wygodzie podczas zimowej gry w golfa dopracowaliśmy kilka szczegółów. Dzięki specjalnej wstawce na ramionach pasek od torby nie ześlizguje się. Kieszenie i wewnętrzna strona kołnierza zostały podszyte miękkim, ciepłym materiałem. Dół kamizelki można ściągnąć przy pomocy gumki, dzięki czemu strój dopasowuje się do indywidualnej budowy ciała.

DETALE STYLISTYCZNE

Kamizelka została zaprojektowana specjalnie z myślą o graczach, którym zależy na atletycznym, a zarazem eleganckim wyglądzie. Kolorystyka i detale pasują do innych produktów z zestawu: podkoszulka, swetra, spodni i czapki z daszkiem.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Kieszeń 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan Yoke (for shoulder) 72% Poliamid, 20% Politereftalan etylenu (PET), 8% Elastan

Testy

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Zatwierdzony przez

W kwestii oceny naszej odzieży ufamy samym golfistom. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz opinie naszych klientów o produkcie. Będzie nam miło, jeśli weźmiesz udział w udoskonalaniu oferty i podzielisz się swoimi uwagami.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie