Właściwości ocieplające
Aby w dłonie było ciepło, rękawiczki nie powinny być zbyt obcisłe. Krążące wokół palców powietrze rozprowadza ciepło.
Zbyt ściśnięte palce szybciej się wychładzają!
Historia produktu
Wiemy, że zimno może zniechęcać do uprawiania jeździectwa!
Najdalej położone części ciała (dłonie i stopy) są bardziej narażone na chłód. Dlatego opracowaliśmy bardzo ciepłe rękawice o doskonałych właściwościach hydrofobowych. Posiadają wodoodporną wkładkę na całej powierzchni dłoni. Wkładka znajduje się pomiędzy materiałem wierzchnim a miękką, polarową podszewką.
Nasza rada: między kolejnymi użyciami wysusz dokładnie rękawiczki na wolnym powietrzu z dala od źródła wysokiej temperatury.
Skład
Wierzch dłoni
87% Politereftalan etylenu (PET), 13% Elastan
Podszewka
100% Politereftalan etylenu (PET)
Cuff do rolek
91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan
Wnętrze dłoni
100% Politereftalan etylenu (PET)
Klin
100% Politereftalan etylenu (PET)
Powłoka
100% Poliuretan
Zatwierdzony przez
Nasze testerki-ambasadorki doceniły rękawiczki 900 Warm za właściwości, które pozwalają jeździć konno w zimne, deszczowe dni. Podkreśliły ich ciepło, wygodę i wodoodporność.
Porady dotyczące konserwacji
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie