1/3
inesis

Czapka z daszkiem do golfa Inesis MW500

Kod produktu: 8577011

4,9 (15)

34,99 zł

Kolor:

Różowobeżowy

Wygodna czapka uniseks do gry w temperaturach rzędu 10°C - 20°C.

Wygodna czapka z dodatkiem elastanu. Chroni przed słońcem, nie przeszkadza w grze. Regulacja obwodu na rzep. Czapka optymalne trzyma się głowy.

 • Rozciągliwość

  Dodatek elastanu zapewnia wygodę i elastyczność.

 • Regulowany

  Regulacja obwodu głowy przy pomocy rzepa.

 • Stabilność

  Elastyczny materiał i regulacja na rzep. Czapka idealnie trzyma się na głowie.

 • Waga

  Czapka waży ok. 83 g.

Opis techniczny

Rozmiar i kształt daszku zostały opracowane z myślą o grze w golfa. Daszek nie przesłania widoku podczas swingu, a jednocześnie chroni przed słońcem. Wszyta wewnątrz taśma z oddychającego i piankowego materiału wchłania wilgoć, by nie spływała do oczu. Rzep z tyłu czapki pozwala łatwo dopasować ją do obwodu głowy. Zapewnia komfort i odpowiednie trzymanie.

Rozmiar

Rozmiar uniwersalny regulowany rzepem z tyłu głowy. Obwód głowy: 58 cm (rzep z tyłu umożliwia regulację w zakresie +/- 4 cm). Długość daszka: 7 cm.

Konserwacja

Czapkę można prać w pralce w temperaturze 30°C razem z ubraniami w zbliżonym kolorze. Przed praniem schować czapkę do ochronnej siatki, by rzep nie uszkodził pozostałych ubrań.

Dlaczego nasze piłki kosztują mniej?

Nie chcemy, by gracz płacił za coś, co nie wnosi nic do jego gry. Dlatego też do minimum ograniczamy liczbę pośredników przy produkcji i dystrybucji piłek.
Nie sponsorujemy turniejów, profesjonalnych graczy ani nie wydajemy pieniędzy na kosztowne kampanie reklamowe.
Oferujemy czapki w cenie jak najkorzystniejszej dla gracza.

Skład

Materiał główny 98% Bawełna, 2% Elastan Tkanina spodnia 100% Poliester

Testy

Czapka została poddana testowi polegającemu na następujących po sobie praniach i suszeniach, którego celem jest sprawdzenie, czy zachowuje pierwotny kształt i kolor. Testy te są przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają stwierdzić, że nasze wymogi dotyczące jakości są przestrzegane na każdym etapie tworzenia produktu.

Zatwierdzony przez

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie