Koniec serii
Media 0
Koniec serii

Czapka z daszkiem i opaską do golfa CW500 męska

59,99 zł 79,99 zł - 20 zł

Kolor:

Asfaltowy granat
Otrzymaj +59 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Czapka z daszkiem połączona z opaską to pomysł naszego zespołu projektowego. Pozwala zachować komfort termiczny podczas gry przy niskich temperaturach.

Czapkę i opaskę można nosić na 3 sposoby: samą czapkę z daszkiem, samą opaskę lub czapkę z opaską razem. Czapka z opaską chroni przed zimnem, wiatrem i deszczem.

Kod produktu: 8553423

Zalety produktu

 • Ciepło

  Wykonana z ciepłego, wiatroszczelnego materiału. Chroni głowę przed zimnem.

 • Hydrofobowość

  Hydrofobowy materiał chroni przed przelotnymi ulewami.

 • Miękkość

  Ciepły, miękki materiał.

 • Stabilność

  Podczas gry czapka nie przesuwa się na głowie.

 • Rozciągliwość

  Dzięki dodatkowi elastanu opaska dopasowuje się do obwodu głowy od 56 do 60 cm.

Opis produktu

OCHRONA PRZED ZIMNEM PODCZAS GRY W GOLFA

Aby skutecznie chronić się przed zimnem, przy temperaturach poniżej 10°C należy osłaniać wszystkie narażone na kontakt z zimnym powietrzem części ciała. Czapka z opaską powstała po to, by gracz mógł dowolnie chronić się przed chłodem. Przy odczuwalnej temperaturze powyżej 5°C opaska lub czapka z daszkiem noszone osobno będą bardzo skutecznie chronić przed zimnem. Przy niższej temperaturze lub w razie deszczu czy wiatru połączenie obu elementów zapewni optymalne ciepło!

Informacje o kroju i rozmiarze

Czapka i opaska pasują na obwód głowy od 56 d 60 cm. Czapka posiada regulację z tyłu, natomiast opaska ma dodatek elastanu.

Skład

Materiał główny 93% , 7% Elastan Tkanina spodnia 100% Pas 100%

Testy

Nasz zespół projektantów pracuje w Inesis Golf Park usytuowanym na północy Francji. Przez cały rok wymyślamy i tworzymy produkty piękne, proste, o wysokich walorach technicznych. Następnie bezlitośnie testujemy je w praktyce, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie sprawdzenie produktu w rzeczywistej sytuacji, takiej, w jakiej znajdzie się użytkownik, pozwoli nam wciąż udoskonalać tworzone rzeczy.

Zatwierdzony przez

W kwestii oceny naszej odzieży ufamy samym golfistom. Bierzemy pod uwagę opinie i oceny wystawione na stronie internetowej i jeśli klienci nie są usatysfakcjonowani - zaczynamy działać! Poniżej znajdziesz zdania klientów o produkcie. Możesz wziąć udział w udoskonalaniu modelu i podzielić się swoją opinią.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie