Daszek do biegania damski
Kolor:
Czarny / CzarnyRozmiar: 48-54 cm
Jak wybrać rozmiar?Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Darmowy odbiór w sklepie
Darmowy zwrot
Daszek opracowany przez biegaczy dla biegaczy. Sprawdza się na trasie. Odpowiedni dla osób o obwodzie głowy od 53 do 58 cm.
Dzięki daszkowi do biegania słońce nie będzie raziło Cię w oczy podczas treningów w słoneczne dni! Daszek nie przesuwa się i szybko schnie. Wchłania pot na wysokości czoła.
Kod produktu: 8549041
Daszek chroni oczy przed słońcem.
Strefa czoła opracowana z myślą o wchłanianiu wilgoci.
Szeroka, miękka i wygodna gumka umożliwia dobre trzymanie się daszka na głowie.
Gumka z tyłu dopasowuje się do głowy o obwodzie od 53 do 58 cm. Aby dokonać pomiaru, przyłóż metr krawiecki nad brwiami. Sprawdź, czy leży równolegle do ziemi przy wyprostowanej głowie.
Długość daszka wynosi 7,5 cm.
Materiał główny 85% Poliamid, 15% Elastan Gumka 90% Poliamid, 10% Guma Podszewka 100% Poliester Tkanina spodnia 84% Poliester, 16% Elastan
Ten daszek został przetestowany i zatwierdzony przez 10 biegaczy i biegaczek podczas treningu na świeżym powietrzu. Szczególną uwagę zwracano na jego stabilność na głowie (np. podczas podmuchów wiatru), komfort i oddychalność.
Następnie testerzy korzystali z daszka przez 6 miesięcy.
Prać w temperaturze maks. 30°C
Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.
Nie suszyć w suszarce bębnowej
Nie prasować
Nie czyścić chemicznie