olaian

Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana

Kod produktu: 8575536

0,0 (896)

79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Fuksja

Rozmiar: XS

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Deska przeznaczona dla dzieci od 4 do 8 lat (15 do 25 kg) do oswojenia się z falami i przeżycia pierwszych ślizgów na wodzie. Woda maksymalnie do pępka.

  Pompowany bodyboard, do łatwego chwytania przybrzeżnych fal <50 cm pod okiem dorosłego opiekuna. Nowy zawór do pompowania i wypuszczenia powietrza.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ergonomiczny chwyt

   2 uchwyty. Nie nakładać wosku. Leash należy kupić osobno.

  • Kompaktowość

   Zajmuje mało miejsca. Pompowanie ustami. Nowy zawór z przyciskiem.

  • Stabilność

   Użytkownicy 15-25 kg. Nie dmuchać nadmiernie. Po użyciu wypuścić powietrze i przechowywać w cieniu.

  • Jakość ślizgu

   Miękka powierzchnia do leżenia. Nie dmuchać nadmiernie. Nie dla dorosłych.

  Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana
  Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana
  Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana
  Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana
  Deska bodyboard Radbug Discovery (15-25 kg) pompowana

  Intuicyjny i pedagogiczny

  Aby wspomóc Cię w nauce łapania fal, projektujemy nasze produkty tak, by były jak najbardziej intuicyjne i zawierały elementy pedagogiczne.
  Dlatego ten bodyboard wyposażony jest w przemyślnie rozmieszczone uchwyty, które pozwolą spontanicznie przyjąć dobrą pozycję.
  Obrazki umieszczone na spodzie deski ilustrują każdy etap łapania fal.
  Kod QR umożliwia dostęp do samouczków i innych przydatnych informacji, jak: konserwacja, komis, etc.

  Jak dobrać rozmiar bodyboardu

  Rozmiar bodyboardu wpływa bezpośrednio na jego stabilność i zwrotność. Konieczne jest dostosowanie rozmiaru do gabarytu użytkownika. I tak ten bodyboard jest przeznaczony dla dzieci ważących pomiędzy 15 a 25 kg, czyli w wieku od 4 do 8 lat.
  Zbyt mały bodyboard nie będzie miał wystarczającej pływalności, przez co nie będziesz w stanie łapać fal. Zbyt duży bodyboard będzie trudny do prowadzenia.
  Przy wyborze wspomóż się tabelą rozmiarów.
  Nie dla osób >40kg. Używać tylko na strzeżonych kąpieliskach.

  Tworzymy produkty z podziałem na 4 poziomy umiejętności. Ten produkt przeznaczony jest dla "odkrywających"

  - Odkrywający: Woda do pępka, bez płetw, piana przybrzeżna <50 cm, napęd odpychając się stopami od dna, łapanie fal aż do brzegu. Priorytetem jest przyjemność i pierwsze wrażenia (bodyboard z uchwytami).
  - Początkujący: Lekkie skręty na falach <1 m, napęd dzięki płetwom. Priorytetem jest nauka sportu.
  - Średnio zaawansowany: Fale do 1,5 m, większa prędkość i pierwsze akrobacje (360°, Rollo...).
  - Zaawansowany: Każdy rodzaj fal, opanowanie akrobacji, nawet napowietrznych: ARS, 360°, tuba...

  Porady dotyczące użytkowania

  Ten bodyboard pompuje się ustami. Nie pompować nadmiernie, gdyż taki bodyboard słabiej się ślizga i mógłby uszkodzić się, jeśli byłby wystawiony na duże ciepło. Podczas fazy ślizgu deskę bodyboard używa się na leżąco. Ważne jest, aby mieć na sobie top anty-UV z długim rękawem lub piankę neoprenową, aby uniknąć podrażnień na brzuchu i rękach. Dla większego komfortu pamiętaj o wepchnięciu zaworka w deskę po zakończeniu pompowania.

  Jak chwytać fale na tej desce

  Produkt przeznaczony do ślizgania się po spienionych falach przy brzegu, a więc do używania tam, gdzie dziecko gruntuje, a woda sięga mu do pępka. Kiedy przepływa mała, spieniona fala (<50 cm), dziecko odpycha się stopami w kierunku plaży i kładzie się na brzuchu na bodyboardzie, z rękami na uchwytach, ugiętymi ramionami i nogami wyprostowanymi do tyłu. Używanie płetw nie jest konieczne. Tkanina zapewnia przyjemny kontakt ze skórą. Nakładanie waxu nie jest potrzebne.

  Użytkowanie a bezpieczeństwo

  UWAGA! Cechy funkcjonalne tej zabawki mogą stanowić ryzyko zranienia. Małe elementy - Ryzyko uduszenia się. Używać jedynie na głębokości, na której dziecko ma grunt pod nogami oraz pod nadzorem dorosłej osoby. Szczególną czujność należy zachować w razie wiatru i/lub prądów. Gorąco namawiamy do używania sprzętu ochronnego, takiego jak kamizelka asekuracyjna czy rękawki wypornościowe. Deska nie powinna być używana przez dzieci 3-letnie i młodsze. Możliwość dodania leasha sprzedawanego osobno.

  Eko-produkcja i trwałość

  Materiał tej pompowanej deski bodyboard został z mieniony w stosunku do wcześniejszych wersji. Ta zmiana umożliwia zmniejszenie wpływu na środowisko o 38% (redukcja o 38% wpływu na środowisko w przeliczeniu na kg wyemitowanego CO₂). Z drugiej strony solidność produktu została zwiększona, za sprawą zarówno nowego materiału jak i konstrukcji deski (rozmieszczenie spawów).

  Jak zachować pompowany bodyboard w dobrym stanie

  Aby zachować bodyboard w dobrym stanie, zalecamy:
  - Nie skakać z nim do basenu.
  - Nie pozostawiać go napompowanego na słońcu lub w temperaturze >30°C (wypuścić powietrze po użyciu).
  W szczególności w samochodzie stojącym w słońcu.
  - Przed wejściem do wody z bodyboardem, sprawdź, czy jest on w dobrym stanie, czy żaden spaw czy szew nie jest uszkodzony, czy zawór jest dobrze zamknięty i czy nie uchodzi powietrze.

  Co zrobić, jeśli z bodyboardu uchodzi powietrze?

  Normalne jest, że ciśnienie w bodyboardzie się zmienia podczas dnia, lub kiedy wkładasz go do wody. Każdy spadek temperatury powoduje spadek ciśnienia powietrza: należy wtedy dopompować produkt ustami.
  Jeśli po dopompowaniu bodyboard znacząco traci ciśnienie na przestrzeni jednego treningu, nie jest to normalne. Jeśli tak się dzieje, upewnij się, że zatyczka zaworu jest dobrze zamknięta.

  Co zrobić jeśli wycieki powietrza są łatwo zauważalne, lub zatyczka zaworu nie trzyma się w miejscu?

  Szczególną uwagę należy zwrócić, jeśli używasz produktu w warunkach do jakich jest przeznaczony. Każde nieodpowiednie użytkowanie jest niewskazane.
  Jeśli po normalnym używaniu zatyczka zaworu nie trzyma się w miejscu lub wyciek powietrza widoczny jest na którymś ze spawów bodyboardu, wtedy zastosowana zostanie procedura gwarancyjna, w przewidzianych limitach czasowych (2 lata).

  Co zrobić, jeśli zawór przecieka?

  Jeśli zawór przecieka, z reguły jest to spowodowane obecnością drobin piasku, który wystarczy usunąć.
  Aby to zrobić, częściowo wypuść powietrze z bodyboardu i pozostaw go do wyschnięcia (suchy piasek będzie łatwiejszy do usunięcia niż wilgotny).
  Użyć pompki do wydmuchania ziarenek piasku z zaworu, naciskając na przycisk (dmuchnięcie ustami też może zadziałać, ale jest ryzyko zawilgocenia piasku).
  W każdym przypadku zatyczka musi zapewniać szczelność.

  Wymiary

  Napompowany: 70 cm x 50 cm x 12 cm.
  Nienapompowany: 15 cm x 15 cm x 4 cm.

  Skład

  Materiał główny 50% Poliamid, 50% Chlorek poliwinylu

  Porady dotyczące przechowywania

  Wypuścić powietrze z deski bodyboard jeśli nie jest używana, aby nie uszkodziła się w upale. Po użyciu wypłukać i pozostawić do wyschnięcia w cieniu.

  Ograniczenia

  Na fale <50 cm. Nie skakać z deską do basenu, itp.

  Testy

  Stworzony i przetestowany przez nasz zespół pasjonatów bodyboardu w Hendaye (Francja). Materiały użyte do stworzenia tego produktu były testowane w laboratorium, aby zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość.