sniper

DESKA BODYBOARD THE SCORE PE

Kod produktu: 8659761

499,99 zł 549,99 zł - 50,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 549,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Deska bodyboard SNIPER "The Score" przeznaczona jest do nauki i doskonalenia umiejętności na bodyboardzie. Leash i plug sprzedawane oddzielnie.

  Bodyboard SNIPER z gamy "Improve series" z rdzeniem PE, stringerem i kanałami, do nauki i doskonalenia umiejętności. Wszechstronna (kształt i materiały) deska dla średnio-zaawansowanych.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Jakość ślizgu

   Spód (slick) z HDPE. Wierzch (pokład) z IXL. Leash i plug sprzedawane oddzielnie

  • Solidność

   Rdzeń z PE: zwrotność, kontrola i komfort, nawet w zimnych wodach. 1 stringer.

  • Przyczepność

   Boczne kanały na ślizgu. Krawędzie 50/50.

  DESKA BODYBOARD THE SCORE PE
  DESKA BODYBOARD THE SCORE PE
  DESKA BODYBOARD THE SCORE PE
  DESKA BODYBOARD THE SCORE PE

  Oferta SNIPER bodyboard, uzupełniająca gamę RADBUG

  W 2020 roku podjęliśmy decyzję o zaoferowaniu szerszej oferty bodyboardów, wykraczającej poza naszą gamę bodyboardów RADBUG. Dlatego wybraliśmy ten właśnie model marki SNIPER Bodyboard, znanej ze swego doświadczenia i wydajności swoich produktów.
  SNIPER współpracuje ze znanymi bodyboarderami, takimi jak Amaury Lavernhe, Iain Campbell, Alex Uranga... należącymi do światowej elity bodyboardu.

  Bodyboard stworzony do nauki i doskonalenia umiejętności

  Ta deska pochodząca z gamy "Improve Series" marki SNIPER, jest odpowiednia dla wszystkich osób pragnących uczyć się i doskonalić umiejętności pływania na bodyboardzie. Techniczne właściwości deski zapewniają kompromis między łatwością, komfortem i kontrolą bodyboardu, do wszechstronnego użytkowania, nawet w zimnych wodach.

  Poradnik dot. rozmiarów / Jak dobrać rozmiar bodyboardu

  Rozmiar bodyboardu wpływa bezpośrednio na jego stabilność i zwrotność. Konieczne jest dostosowanie rozmiaru do gabarytu użytkownika. Ten bodyboard jest dostępny w 5 rozmiarach, zależnie od wzrostu użytkownika:
  36" jeśli masz między 125 a 140 cm wzrostu,
  38" między 135 a 155 cm,
  40" między 155 a 170 cm,
  42" między 165 a 185 cm,
  44" powyżej 185 cm.
  Zbyt mały bodyboard nie będzie miał wystarczającej wyporności, a przez to nie złapiesz fali. Zbyt duży bodyboard będzie trudniejszy do prowadzenia.

  Leash i plug do leasha sprzedawane oddzielnie

  Polecamy używanie leash'a na BICEPS 500 RADBUG. Mocując go do deski, upewnij się, że plug umieszczony jest ponad 5 cm od środka deski.
  Rozpocznij przebijanie otworu za pomocą grubego śrubokręta krzyżakowego, zaczynając od strony ślizgu. (jeśli nawiercisz poczynając od pokładu, możesz uszkodzić slick, który może się odkleić).
  Wsuń w otwór obie części plug'a, śrubą od spodu deski.
  Przykręć za pomocą monety , aż do lekkiego zdeformowania slick'u.

  Czy wiesz, że? Korzystanie z płetw pozwala złapać 2 do 3 razy więcej fal!

  Gdy woda sięga powyżej pępka, bardzo trudno jest złapać falę bez płetw. Nie ma wtedy możliwości rozpędzenia się odpychając się od dna, a wiosłowanie rękami często nie wystarcza.
  Zaobserwowaliśmy, że korzystanie z płetw pozwala złapać 2 do 3 razy więcej fal, a tym samym więcej przyjemności!
  Płetwy umożliwiają szybsze przemieszczanie się i znaczne zwiększenie siły napędowej w momencie take-off'u.
  Płetwy: pamiętaj o nich!

  Poprawne umieszczenie ciała na bodyboardzie


  W momencie uchwycenia fali obie dłonie umieszczone są z przodu. Aby skręcić w lewo, lewą dłoń zachowaj z przodu (dłoń, łokieć i bark muszą być w jednej linii, ramię pod kątem 90°) i przesuń prawą rękę wzdłuż prawej krawędzi do środka deski. Ułóż lewą nogę w przedłużeniu lewej krawędzi, aby utrzymać kierunek.
  Postępuj symetrycznie, aby skręcić w prawo.

  Porady, jak uniknąć podrażnień i mieć dobrą przyczepność na desce

  Podczas fazy ślizgu deskę bodyboard używa się na leżąco. Ważne jest, aby mieć na sobie top anty-UV z długim rękawem lub piankę neoprenową, aby uniknąć podrażnień na brzuchu i rękach.
  Dla lepszej przyczepności na bodyboardzie, zalecamy nałożenie wax'u (do kupienia oddzielnie na dziale surfingowym) na pokład deski, w szczególności z przodu, gdzie chwytamy deskę dłońmi, po bokach i pod brzuchem. Po każdym treningu należy powtórzyć tę operację.

  Porady dotyczące przechowywania

  Przewozić i przechowywać w pokrowcu. Nie pozostawiać w nagrzanym miejscu, kiedy deska nie jest używana. Po użyciu wypłukać i pozostawić do wyschnięcia w cieniu.