domyos

Deska równoważna Domyos S

Kod produktu: 8645617

0,0 (39)

119,99 zł 149,99 zł - 30,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Przeznaczona głównie do ćwiczeń rozwijających zdolności motoryczne dziecka w wieku od 1 do 6 lat drewniana deska równoważna stanowi również zaproszenie do kreatywności.

  Zatwierdzona przez współpracującą z nami specjalistkę w zakresie psychomotoryki. Tam, gdzie Ty widzisz zwykłą deskę, dziecko zobaczy przedmiot o tysiącu obliczach, stanowiący wrota do świata przygód.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomoc w rozwoju psychomotorycznym

   Przyczynia się do rozwoju równowagi i koordynacji.

  • Kompaktowość

   Łatwe przechowywanie dzięki wymiarom deski: dł. 72 cm, szer. 23 cm, wys. 12 cm.

  • Łatwe użytkowanie

   Lekka (1,8 kg) deska, którą dziecko może samodzielnie przesuwać.

  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S
  Deska równoważna Domyos S

  3 w 1!

  Z założenia deska równoważna będzie służyć dziecku jako świetny środek do rozwijania zdolności motorycznych i wyobraźni.
  A ponieważ w tym wieku nauce zawsze towarzyszy zabawa, przyrząd przeniesie malucha do świata przygód, pozwalając mu rozwijać kreatywność.
  W połączeniu z kocykiem, poduszką lub przytulanką sprawdzi się również jako miejsce relaksu.

  60 minut codziennej aktywności fizycznej

  Zgodnie z zaleceniami WHO, aby zdrowo się rozwijać, dziecko potrzebuje 3 godzin aktywności fizycznej dziennie, w tym co najmniej 60 minut umiarkowanego / energicznego wysiłku po ukończeniu 3 roku życia.
  Codzienna aktywność fizyczna od najmłodszych lat jest korzystna dla rozwoju fizycznego i intelektualnego. To nauka zdrowego stylu życia, który ograniczy w przyszłości problemy zdrowotne i przyczyni się do harmonijnego rozwoju dziecka.

  Jak przebiega rozwój psychomotoryczny dziecka?

  Rozwój psychomotoryczny dziecka opiera się na podstawach genetycznych, motorycznych i psychicznych. Na ów obszar motoryczny składają się takie elementy jak schemat ciała, koordynacja dynamiczna, równowaga, koordynacja wzrokowo-ruchowa, precyzyjne umiejętności motoryczne oraz strukturyzacja czasu i przestrzeni.Produkt może mieć wpływ na rozwój psychomotoryczny dziecka, jeśli działa w obszarze motorycznym.

  Czym jest schemat ciała?

  Schemat ciała jest wyobrażeniem, jakie dziecko ma o swoim ciele. Umożliwia mu bardziej precyzyjną kontrolę ruchów, percepcję własnego ciała i - w szerszym ujęciu - nabywanie samoświadomości. Jest on początkowo konstruowany z doznań i działań, a następnie pojawia się zdolność do obrazowania go i opowiadania o nim. Im więcej działań podejmuje dziecko, tym bardziej doskonali swój schemat ciała, a w rezultacie jego działania stają się sprawniejsze.

  Czym jest koordynacja wzrokowo-ruchowa (koordynacja oko-ręka)? A strukturyzacja czasu i przestrzeni?

  Aby odkrywać świat, dziecko musi dotykać otaczających go przedmiotów i operować nimi. Dochodzi do tego stopniowo dzięki rozwojowi koordynacji na linii wzrok - ręka. W miarę, jak maluch rośnie i rozwija się, koordynacja ta pozwala mu wykonywać coraz bardziej precyzyjne ruchy.
  Strukturyzacja czasu i przestrzeni obejmuje wszystko, co ma związek z orientacją dziecka w czasie (przed/po, dzień/noc...) oraz w przestrzeni (na prawo/na lewo, na/pod...).

  Przyrząd wpisujący się w przestrzeń domową

  Deska wykonana jest z ciepłego i wytrzymałego drewna. Wybór ten wpisuje się w nasze dążenie do stosowania bardziej naturalnych materiałów, lepiej przystających do świata dziecka i preferencji rodziców.
  Modny i czysty design oraz jakość użytych materiałów czynią z tego produktu wyjątkowy przedmiot, który doskonale wkomponuje się we wnętrze, stając się elementem dekoracji lub dodatkiem w przestrzeni mieszkalnej.
  Maksymalne dopuszczalne obciążenie: 130 kg.

  Skład

  Część główna 100% Sklejka

  Testy

  Klienci często pytają nas o bezpieczeństwo tych produktów dla dzieci, a w szczególności o obecność niektórych substancji toksycznych. Trzeba wiedzieć, że produkt ten spełnia wymogi prawne i regulacyjne oraz normy dotyczące zabawek, które mają do niego zastosowanie. Akredytowane laboratorium zewnętrzne przeprowadza na nim okresowo testy, aby upewnić się, że nie stanowi on zagrożenia dla zdrowia małych użytkowników (formaldehyd).