oxelo

Deskorolka dla dzieci 4-7 lat Play 120 Medusa

Kod produktu: 8506163

0,0 (1257)

149,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Otrzymaj +150 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów zaprojektował tę deskę tak, by dzieci w wieku 4-7 lat mogły poznawać podstawy jazdy na deskorolce podczas zabawy.

Twoje dziecko chce nauczyć się jazdy na deskorolce? Aby nauka jazdy była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza, oferujemy deskę symetryczną z truckami dostosowanymi do wieku.

Kup razem z

Podobne produkty

 • Stabilność

  Dla większej stabilności zwiększono rozstaw trucków i kół.

 • Łatwość uczenia się

  Obniżony deck ułatwia naukę jazdy.

 • Jakość ślizgu

  Łożyska ABEC3 zapewniają doskonałą jakość ślizgu.

 • Manewrowość

  Miękkie bushingi z poliuretanu ułatwiają dziecku naukę skręcania.

 • Łatwe użytkowanie

  Rysunki na gripie ułatwiają dziecku przyjęcie właściwej pozycji na desce.

Trucki w deskorolce Play 120

Aby dostosować deskorolkę do potrzeb dzieci w wieku 4-7 lat, zwiększyliśmy rozstaw pomiędzy truckami: deska jest niższa i nie występuje efekt dźwigni na nose i tail.
Wybraliśmy jednak łożyska ABEC3, które oferują znakomitą jakość ślizgu i bardziej elastyczne bushingi, aby ułatwić naukę skręcania.
Aby pomóc użytkownikom, fabrycznie nawiercono otwory do ustawienia trucków w pozycji klasycznej.

Deska, która łamie konwencje, już od najmłodszych lat

Symetryczny kształt i obniżona wysokość sprawiają, że Play 120 różni się od klasycznych deskorolek:
dla większej stabilności zwiększono rozstaw i nachylenie trucków.
Rezultaty? Deska jest niższa, co ułatwia najmłodszym odpychanie się nogą od ziemi.
To deska, która łamie konwencje, by ułatwić naukę jazdy.

Trucki, nose, bushing itd. Trochę słownictwa:

Trucki, czyli elementy przykręcone do deski w miejscu, gdzie znajdują się koła, a także łożyska o jakości rozpoczynającej się od ABEC1 i bushingi umożliwiające przechylenie deski, aby móc skręcić.
Nose i tail to przednia i tylna część deskorolki.
Dlaczego deska ma przód i tył? Dlatego, że nie każdy stawia z przodu tę samą stopę. Jeżeli na przodzie jest stopa prawa, mówimy o pozycji Goofy, jeżeli lewa - Regular.

Nasz zespół pasjonatów opowiada o pracach nad tą deskorolką

"Wszystko zaczęło się dwa lata temu. Chcieliśmy stworzyć deskę dostosowaną do potrzeb dzieci w wieku 4-7 lat, czyli do nauki jazdy i skręcania. Dlatego zastosowaliśmy prawdziwe łożyska: nauka sportu powinna być zabawą - jeśli cały czas jest trudno, sprawa może się skomplikować. Testowaliśmy naszą deskę w szkołach jazdy na deskorolce dla najmłodszych dzieci, by stworzyć produkt prosty i dopasowany do potrzeb użytkowników. Chodziło o to, by nauka była zabawą".

Jak rozpocząć naukę jazdy? Nasze zespół projektowy udziela porad

"Pierwsza porada dotycząca nauki to, oczywiście, wyposażenie się w odpowiedni sprzęt: kask, ochraniacze łokci, kolan, nadgarstków... Umożliwiają one naukę upadania tak, by nie zrobić sobie krzywdy. Upadki są częścią nauki używania deskorolki, tak samo jak przy nauce chodzenia. Podobnie jak w judo, najpierw uczymy się upadać. Kolejna rada to właściwe miejsce do ćwiczeń: płaski teren, bez ruchu samochodowego. Pusty parking w niedzielę będzie świetny!"

Jak nauczyć dziecko jazdy na deskorolce?

Podpowiemy Wam kilka sztuczek:
- Dziecko może rozpocząć naukę z jedną stopą na deskorolce i odpychać się drugą. Gdy będzie robić to swobodnie, może rozpocząć naukę jazdy z dwiema stopami na desce.
- Druga możliwość to nauka z pomocą dorosłego: dziecko stoi na desce w poprzek, a dorosły przesuwa delikatnie, podtrzymując dziecko. W ten sposób dziecko może przyzwyczaić się do utrzymywania równowagi i zakrętów, nie martwiąc się o przemieszczanie się deskorolki.

Wymiary deski

71,12 cm x 19,812 cm (28" x 7,8").

Waga

2.196 kg

Skład

Deck deskorolki 100% Drewno Trucki deskorolki 100% Polietylen Łożysko 100% Żelazo Kółka do deskorolki 57% Polipropylen, 43% Termoplastyczny poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Deck z drewna: aby wydłużyć okres użytkowania, zalecamy przechowywanie w suchym, chłodnym miejscu. Unikać wszelkiego kontaktu z wodą.

Ograniczenia

Deska nieodpowiednia do tricków; maks. waga użytkownika: 50 kg.

Testy

Wszystkie nasze deski są testowane w laboratorium. Testy te umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z deskorolek, longboardów itp., ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniamy testami w terenie. Niektóre prowadzone są na podstawie pomiarów, inne zaś na podstawie odczuć testerów, którzy poddają produkty najcięższym próbom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Zatwierdzony przez

Deskorolka opracowana przez nasze zespoły pasjonatów jazdy na deskorolce od najmłodszych lat. Model opracowano we współpracy z wieloma szkołami jazdy na deskorolce, przykładowo All Board Family we Francji.