Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8

Deskorolka dla dzieci Oxelo Play 120 Medusa

149,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów zaprojektował tę deskę tak, by dzieci w wieku od 3 do 7 lat mogły poznawać podstawy jazdy na deskorolce podczas zabawy.

Twoje dziecko chce nauczyć się jazdy na deskorolce? Aby nauka jazdy była łatwiejsza, bezpieczniejsza i przyjemniejsza, oferujemy deskę symetryczną z truckami dostosowanymi do wieku.

Kod produktu: 8506163

Podobne produkty

Zalety produktu

Stabilność

Dla większej stabilności zwiększono rozstaw trucków i kół.

Łatwa nauka

Obniżony deck ułatwia naukę jazdy.

Jakość ślizgu

Łożyska ABEC3 zapewniają doskonałą jakość ślizgu.

Manewrowość

Miękkie bushingi z poliuretanu ułatwiają dziecku naukę skręcania.

Łatwe użytkowanie

Rysunki na gripie ułatwiają dziecku przyjęcie właściwej pozycji na desce.

Opis produktu

Trucki w deskorolce Play 120

Aby dostosować deskorolkę do potrzeb dzieci od 3 do 7 lat, zwiększyliśmy rozstaw pomiędzy truckami: deska jest niższa i nie występuje efekt dźwigni na nose i tail.
Wybraliśmy jednak łożyska ABEC3, które oferują znakomitą jakość ślizgu i bardziej elastyczne bushingi, aby ułatwić naukę skręcania.
Aby pomóc użytkownikom, fabrycznie nawiercono otwory do ustawienia trucków w pozycji klasycznej.

Deska, która łamie konwencje, już od najmłodszych lat

Symetryczny kształt i obniżona wysokość sprawiają, że Play 120 różni się od klasycznych deskorolek:
dla większej stabilności zwiększono rozstaw i nachylenie trucków.
Rezultaty? Deska jest niższa, co ułatwia najmłodszym odpychanie się nogą od ziemi.
To deska, która łamie konwencje, by ułatwić naukę jazdy.

Truck, nose, bushing, itd. Krótki słowniczek

Trucki, czyli elementy przykręcone do deski w miejscu, gdzie znajdują się koła, a także łożyska o jakości rozpoczynającej się od ABEC1 i bushingi umożliwiające przechylenie deski, aby móc skręcić.
Nose i tail to przednia i tylna część deskorolki.
Dlaczego deska ma przód i tył? Dlatego, że nie każdy stawia z przodu tę samą stopę. Jeżeli na przedzie jest stopa prawa, mówimy o pozycji Goofy, jeżeli lewa - Regular.

Nasz zespół pasjonatów opowiada o pracach nad tą deskorolką

"Wszystko zaczęło się dwa lata temu. Chcieliśmy stworzyć deskę dostosowaną do potrzeb dzieci od 3 do 7 lat, to jest do nauki jazdy i skręcania. Dlatego zastosowaliśmy prawdziwe łożyska: nauka sportu powinna być zabawą - jeśli cały czas jest trudno, sprawa może się skomplikować. Testowaliśmy naszą deskę w szkołach jazdy na deskorolce dla najmłodszych dzieci, by stworzyć produkt prosty i dopasowany do potrzeb użytkowników. Chodziło o to, by nauka była zabawą".

Jak rozpocząć naukę jazdy? Nasze zespół projektowy udziela porad

"Pierwsza porada dotycząca nauki to, oczywiście, wyposażenie się w odpowiedni sprzęt: kask, ochraniacze łokci, kolan, nadgarstków... Umożliwiają one naukę upadania tak, by nie zrobić sobie krzywdy. Upadki są częścią nauki używania deskorolki, tak samo jak przy nauce chodzenia. Podobnie jak w judo, najpierw uczymy się upadać. Kolejna rada to właściwe miejsce do ćwiczeń: płaski teren, bez ruchu samochodowego. Pusty parking w niedzielę będzie świetny!"

Jak nauczyć dziecko jazdy na deskorolce?

Podpowiemy Wam kilka sztuczek:
- Dziecko może rozpocząć naukę z jedną stopą na deskorolce i odpychać się drugą. Gdy będzie robić to swobodnie, może rozpocząć naukę jazdy z dwoma stopami na desce.
- Druga możliwość to nauka z pomocą dorosłego: dziecko stoi na desce w poprzek, a dorosły przesuwa delikatnie, podtrzymując dziecko. W ten sposób dziecko może przyzwyczaić się do utrzymywania równowagi i zakrętów, nie martwiąc się o przemieszczanie się deskorolki.

Wymiary deski

71,12 cm x 19,812 cm (28" x 7,8").

Skład

Mechanical disc brake 100% Drewno Mouthpiece 100% Polietylen (PE) Mast 100% Stal Kubek 57% Polipropylen (PP), 43% Poliuretan termoplastyczny (TPU)

Porady dotyczące przechowywania

Deck z drewna: aby wydłużyć okres użytkowania, zalecamy przechowywanie w suchym, chłodnym miejscu. Unikać wszelkiego kontaktu z wodą.

Ograniczenia

Deska nieodpowiednia do tricków; maks. waga użytkownika: 50 kg.

Testy

Wszystkie nasze deski są testowane w laboratorium. Testy te umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami europejskimi dotyczącymi korzystania z deskorolek, longboardów itp., ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniamy testami w terenie. Niektóre prowadzone są na podstawie pomiarów, inne zaś na podstawie odczuć testerów, którzy poddają produkty najcięższym próbom. Wynik: produkt przetestowany, wypróbowany.

Zatwierdzony przez

Deskorolka opracowana przez nasze zespoły pasjonatów jazdy na deskorolce od najmłodszych lat. Model opracowano we współpracy z wieloma szkołami jazdy na deskorolce, przykładowo All Board Family we Francji.

Opinie

Wgrywanie