Stworzona przez nasz zespół kompletna deskorolka z klonu FSC, idealna do doskonalenia jazdy street lub na rampach.

Deska 100% klon kanadyjski - doskonała jakość i trwałość popu. Nose i tail są szerokie i umiarkowanie uniesione. Średni concave. Idealna do jazdy street i po łukach. Trucki Fury, koła 52 mm 101A.

Kup razem z

Podobne produkty

 • Jakość odbicia

  Deck z 7-warstwowej sklejki, 100% klon kanadyjski, zapewnia dobry pop. Klej Henkel.

 • Precyzja

  Średni concave zapewnia dużą wszechstronność (street i rampa).

 • Jakość ślizgu

  Łożyska ABEC7 i koła 101A, idealne do jazdy w skateparku (gładki beton).

 • Manewrowość

  Deska z truckami FURY EVO 2 (bushingi twardość 88A). Koła PU SHR 52 mm.

 • Wszechstronność

  Rozmiar 8,25 cala to doskonały kompromis pomiędzy stabilnością, a zwrotnością.

 • Solidność

  Tłoczenie na zimno i wybrany klej zapewniają bardzo dobrą wytrzymałość.

Platforma deskorolki CP500

Wymiary: 8,25" x 31,9".
Średni concave, nose (przód) i tail (tył) są szerokie i mocniej nachylone, aby ułatwić wykonywanie tricków.
Deck w 100% z klonu kanadyjskiego z certyfikatem FSC jest bardzo wytrzymały i ma dużą trwałość. Klon kanadyjski to drewno, które najlepiej nadaje się do budowy deskorolki: twarde, lekkie i o dużej gęstości. Stosowane przez nas drewno posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

Koła i łożyska

Skład kół: 100% poliuretanu Super Hi-Rebound. Idealne do jazdy street i skateparku (beton) oraz do wykonywania ślizgów. Dobra odporność na ścieranie (Flatspots).
Wymiary: 52 mm.
Twardość:101A.
Łożyska ABEC7.

Trucki (elementy trzymające koła)

Nasza deskorolka CP500 jest wyposażona w trucki amerykańskiej marki FURY. Trucki Fury EVO 2 mają kutą podstawę z aluminium, bushingi z poliuretanu, twardość 88A.
Trucki te gwarantują bardzo dobrą kontrolę nad deską - nawet przy dużej prędkości - bardzo dobrze się obracają i zapewniają doskonałą jakość ślizgu w grindzie. Jako że trucki to część wyposażenia, z której skater będzie korzystał najdłużej, warto już na początku zainwestować w deskorolkę wyposażoną w trucki wysokiej jakości.

Deck o zmniejszonym wpływie na środowisko!

Stosowane przez nas drewno posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council). Certyfikat ten stanowi gwarancję, że las, z którego pochodzi drewno, jest zarządzany w sposób chroniący różnorodność biologiczną i korzystnie wpływający na życie miejscowej ludności i pracowników, zapewniając jednocześnie rentowność ekonomiczną.

Ponadto stosujemy bardzo skuteczny klej na bazie wody, powodujący dużo mniejsze zanieczyszczenie środowiska niż żywice epoksydowe.

Testy naszych produktów

Wszystkie nasze deski są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami dotyczącymi korzystania z deskorolek, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom. W tym celu współpracujemy z naszymi pełnymi pasji i wymagającymi Ambasadorami, którzy pracują w sklepach Decathlon na całym świecie.

Skład

Deska surfingowa 100% Drewno Trucki deskorolki 80% Aluminium, 20% Stal Kółka do deskorolki 100% Poliuretan Łożysko 100% Stal Śruby 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Nie dopuszczać do kontaktu z wodą i nie przechowywać w wilgotnym miejscu, takim jak bagażnik samochodowy w zimie.

Testy

Wszystkie nasze deski są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami dotyczącymi korzystania z deskorolek, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne przeprowadzane w oparciu o odczucia testerów, którzy poddają produkty najcięższym wyzwaniom.
W tym celu współpracujemy z naszymi pełnymi pasji i wymagającymi ambasadorami, którzy pracują w sklepach Decathlon na całym świecie.

Zatwierdzony przez

Opracowana i zatwierdzona przez naszych Ambasadorów i partnerów technicznych. Są to skaterzy pracujący w Decathlon na całym świecie i których łączy jedna wspólna pasja do jazdy na deskorolce.