Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Koniec serii

DÓŁ KOSTIUMU KĄPIELOWEGO MALOU 500 DLA DZIECI

19,99 zł 29,99 zł - 10 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zespół projektowy stworzył ten dół kostiumu kąpielowego dla średnio zaawansowanych surferek, surfujących na każdym typie fal.

Te majtki powstały, aby umożliwić spokojne surfowanie, dzięki lamówce, która w falach utrzymuje majtki na ciele.

Kod produktu: 8544508

Podobne produkty

Zalety produktu

Stabilny na falach

Ich krój i pasek zapewniają doskonałą stabilność w falach.

Zdjęcia

DÓŁ KOSTIUMU KĄPIELOWEGO MALOU 500 DLA DZIECI

Opis produktu

Surfowanie - zaawansowani

Surfowanie to Twoja pasja, uprawiasz je bardzo regularnie w ciepłych wodach. Podczas treningów wiosłujesz do line up'u, wykonujesz dive duck'a lub turtle dive, zależnie od tego czy jesteś na shortboardzie czy na longboardzie. Surfujesz w falach powyżej metra i umiesz manewrować deską. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona do bycia obijaną przez fale. Chcesz, aby kostium pozostawał na swoim miejscu przy każdym z ruchów i aby nie utrudniał wiosłowania.

Budowa ciała

Stworzyliśmy majtki MAS, aby umożliwić młodym surferkom surfowanie bez obaw o zgubienie kostiumu w falach. Majtki o sportowym kroju i idealnym stopniu zakrycia posiadają tasiemkę ściągającą zapewniającą doskonałą stabilność w falach.

Test stabilności w falach

Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy 12 surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

Rozmiary kostiumów dziewczęcych

W Decathlon tworzymy kostiumy kąpielowe dla młodych surferek mając na uwadze, że dziecko stale rośnie, dlatego zawsze podany rozmiar odwołuje się do wzrostu, ponieważ wiek dziecka nie wystarcza do wyboru odpowiedniego rozmiaru. I tak dwie dziewczynki w wieku 10 lat mogą całkowicie różnić się wzrostem, tuszą i budową ciała. Zalecamy także przymierzenie kostiumu w sklepie, jeśli to możliwe.

Rozmiary naszych kostiumów

Oto relacja pomiędzy wiekiem a wzrostem widniejącym na metce kostiumów kąpielowych: Oto relacja pomiędzy wiekiem a wzrostem widniejącym na metce kostiumów kąpielowych:
4/5 lat: od 105 do 114 cm;
5/6 lat: od 115 do 124 cm;
7/8 lat: od 125 do 132 cm;
8/9 lat: od 133 do 142 cm;
10/11 lat: od 143 do 150 cm;
12/13 lat: od 151 do 160 cm;
14/15 lat: od 161 do 169 cm.

Rozmiar na sucho i rozmiar na mokro

Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

Chcesz wymienić kupiony kostium?

Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

Olaian, surfingowa marka Decathlon

OLAIAN jest nową marką surfingu i bodyboardu grupy Decathlon, zlokalizowaną w Hendaye, na południowym zachodzie Francji. W naszych biurach tuż nad wodą możemy, w ciągu jednego dnia, stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w morzu, aby sprawdzić jego stabilność w falach.

Czym jest marka OLAIAN?

Produkty surfingowe firmy Tribord zmieniają się w OLAIAN, nową markę Decathlon specjalizującą się w surfingu, bodyboardzie i skimboardzie. Stopniowo oznakowanie wszystkich naszych produktów zostanie zmienione. Dlatego produkt może być oznakowany innym logo, niż to, które widnieje na ilustracji produktu.

Skład

Butelka 80% Poliamid, 20% Elastan Dolna drabinka 100% Poliester

Ograniczenia

Nieodpowiednie do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

Testy

Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.

Zatwierdzony przez

Nasze młode testerki, partnerki marki Olaian, które testowały ten kostium w prawdziwych warunkach użytkowania, w Kraju Basków, w pobliżu siedziby naszego centrum projektowego.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie