Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Ecodesign

DRABINKA TRENINGOWA do piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M

59,99 zł

Kolor:

Czerwony fluorescencyjny
Otrzymaj +59 pkt za zakup tego produktu

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasi projektanci i zarazem piłkarze opracowali tę drabinkę, aby umożliwić pracę nad koordynacją ruchową, w domu lub w klubie.

Nadaj ćwiczeniom tempa! Ta drabinka 3m20 o unikalnym kształcie jest niezbędna podczas sesji piłkarskich. Pomaga odzyskać kondycję i trenować zawodników.

Kod produktu: 8496478

Zalety produktu

 • Solidność

  Dzięki półsztywnemu komponentowi, drabinka jest odporna na deptanie.

 • Stabilność

  Drabinka nie przesuwa się: jej półsztywne listwy ograniczają ślizganie się.

 • Widoczność

  Drabinka w odblaskowym kolorze jest dobrze widoczna na boisku.

 • Ecodesign

  Uproszczenie produktu i opakowania w celu zmniejszenia emisji CO2 o 65%.

DRABINKA TRENINGOWA do piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
DRABINKA TRENINGOWA do piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M
DRABINKA TRENINGOWA do piłki nożnej i innych SPORTÓW ZESPOŁOWYCH 3,20 M

Opis produktu

Przedstawiamy Ci gamę Essential oraz uwagi nt. drabinki treningowej.

Podczas obserwacji sesji treningowych i licznych rozmów z trenerami poznaliśmy wszystkie trudności i potrzeby sportowców: wyznaczanie pola, uniki... W ten sposób stworzyliśmy gamę produktów Essential: są to sprytne i dostępne produkty, które spełniają swoje podstawowe funkcje (wyznaczanie, ćwiczenie celności...), oferując jednocześnie piłkarzom przyjemne i skuteczne treningi. Drabinka umożliwia ćwiczenie uników. Wypatruj kolejnych!

Oto historia powstania gamy Essential

„Podczas projektowania linii Essential, nasi projektanci pragnęli, aby była bardziej dynamiczna. Dlatego produkty z tej gamy mają funkcję wskazywania kierunku: wszystkie są w kształcie strzałki, która odróżnia je od innych akcesoriów. I tak w drabince wszystkie listwy są zakrzywione w tym samym kierunku. Dzięki temu ćwiczenia są bardziej intuicyjne i zabawne. Kierunek strzałki wskazuje, kiedy należy przyspieszyć, a kiedy zwolnić."

Wymiary i design pomyślane dla zwiększenia skuteczności treningu.

Drabinka treningowa Essentiel ma długość 3 m 20 i składa się z 7 listew (ustawionych co 51 cm). A oto wytłumaczenie:
"Wymiary i odstępy pozwalają różnicować długość kroku, aby nie był za np. długi dla dzieci. Chcieliśmy stworzyć prosty i dostępny dla wszystkich produkt, łatwy w użytkowaniu i przechowywaniu, aby trenerzy nie tracili czasu podczas treningów. Drabinkę treningową wystarczy położyć na ziemi!"

Sprawdzona na boisku niezawodność i wytrzymałość

Intuicyjne i widoczne produkty, to ważna cecha. Ale naszym priorytetem jest ich wytrzymałość i niezawodność. Dlatego drabinka treningowa została poddana bardzo wymagającym testom. Wykonaliśmy je na boiskach naszej piłkarskiej siedziby Kipstadium. Listwy drabinki przeszły najtrudniejsze próby, aby zagwarantować ich wytrzymałość i stabilność. Dzięki temu: drabinka nie przesuwa się i nie niszczy podczas ćwiczeń.

David, kierownik testów Kipsty, przedstawia drabinkę treningową

„Drabinka treningowa jest podstawą podczas treningów w klubie i treningów indywidualnych. Im lepszą masz koordynację ruchów, tym skuteczniejszy będziesz na boisku! Drabinka zwiększa umiejętność zachowania równowagi i rytmu gry. Uczy tempa biegania odpowiedniego podczas gry w piłkę nożną. Z drabinką treningową można wykonać ponad 80 ćwiczeń! Po zakupieniu drabinki, klienci otrzymują mailem pomocny film instruktażowy z ćwiczeniami."

Ekologiczny produkt

Ponieważ dbałość o ekologię jest kluczowym elementem naszych projektów, zmniejszenie oddziaływania na środowisko było poważnym wyzwaniem podczas projektowania tej drabinki. W oparciu o naszą drabinkę modułową, dostosowaliśmy każdy jej element, aby uzyskać prosty i wydajny produkt. Waga drabinki została zmniejszona o 250 g. Ta drabinka jest wykonana w 99% z polipropylenu. Torba, w jakiej wcześniej sprzedawaliśmy drabinkę została zastąpiona kartonowym opakowaniem

Wypróbuj DECATHLON COACH, aby urozmaicić swój trening

Aplikacja DECATHLON COACH została stworzona, aby sportowcy mogli korzystać z programów treningowych zaplanowanych przez dyplomowanych trenerów. Oprócz biegania i chodu sportowego, w aplikacji znajdziesz również programy treningowe dla piłkarzy, które pomogą Ci w indywidualnym treningu. Pobierz bezpłatną aplikację: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Skład

Rama 100% Polipropylen (PP) Strap 100% Polipropylen (PP) Klamry 100% Mosiądz

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w osłoniętym miejscu, chronić przed niepogodą.

Opinie

Wgrywanie