1/8
domyos

Dres dziecięcy Domyos Basic

Kod produktu: 8643122

5,0 (3)

59,99 zł

Kolor:

Ciemny granat / Biały

Rozmiar:

Ciepły, wygodny dres o kroju regular, posiadający ściągacze przy kostkach i w pasie: praktyczny i zaprojektowany z myślą o środowisku.

Dres do gimnastyki dla maluchów zaprojektowany zgodnie z zasadami Minimal Waste. Skromny pierwszy krok w kierunku bardziej odpowiedzialnej kolekcji.

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Dres łatwy do założenia.

 • Ciepło

  Bluza i spodnie z utrzymującego ciepło moltonu.

 • Rozciągliwość

  Elastyczny materiał podąża za każdym ruchem dziecka.

 • Miękkość

  Miękki, moltonowy materiał zapewniający dziecku najwyższy komfort.

Dres dziecięcy Domyos Basic
Dres dziecięcy Domyos Basic

Czym jest Minimal Waste?

To nowa metoda produkcji mająca na celu ograniczenie generowanych ścinków krawieckich na etapie, na którym powstaje design. Produkt jest opracowywany i wykonywany na bazie wykroju ubrania, a nie tylko na bazie projektu.
Od samego początku pracy nad produktem mamy na uwadze jego wykrój. Czuwamy nad tym, aby poszczególne części ubrania układały się na wykroju jak puzzle: pozwala to zminimalizować ilość powstających odpadów.

Dlaczego działamy w duchu Minimal Waste?

Od 15 do 20% materiałów tekstylnych przeznaczonych do produkcji odzieży kończy na podłodze w krojowni. Marnowane są w ten sposób zainwestowane zasoby naturalne. Sprawą absolutnie kluczową jest zajęcie się źródłem tego problemu poprzez maksymalizację wykorzystania materiałów i ograniczenie do minimum ilości odpadów tekstylnych powstających podczas produkcji odzieży.
W przypadku tego produktu ilość tych odpadów zmniejszyliśmy z 18% do 9%!

Testy produktów

Projektując nasze produkty, wybieramy materiały i farby całkowicie bezpieczne dla najmłodszych oraz dodatki (guziki...), których nie można połknąć. Dbamy o to, aby nasze tekstylia nie były szkodliwe w przypadku włożenia ich przez dziecko do ust. Przestrzegamy norm, a myślenie o każdym elemencie w kontekście bezpieczeństwa malucha jest naszym priorytetem. To detale, które robią różnicę!

Rozwój dziecka

Nasze produkty projektujemy przy wsparciu psychomotoryka, aby zrozumieć mechanizmy samodzielności u dziecka i móc odpowiedzieć na nie poprzez naszą odzież. "Chodzi o to, by nie zniechęcić i nie znudzić dziecka. Trzeba proponować mu zadania, które leżą w zasięgu jego możliwości, aby mogło wykonywać je w powtarzalny sposób i przekształcać w automatyzmy", wyjaśnia Agathe, specjalistka w zakresie psychomotoryki, z którą współpracujemy.

Pomóc dziecku w osiągnięciu samodzielności

Co przez to rozumiemy? Łatwe do zapięcia suwaki, obszerne wycięcia przy szyi, które nie spowodują zaklinowania, znaczniki wskazujące, jak założyć ubranie na prawą stronę... Dzięki wszystkim tym drobiazgom dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i po jakimś czasie będzie w stanie ubrać się samo - jak dorosły.

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, czas odkrywania i eksplorowania świata przez dziecko.
Gimnastyka dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych - wspomaga rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. To aktywność dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu.

Jak ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zależnie od poziomu aktywności strój będzie mniej lub bardziej techniczny.

Skład

Materiał główny 49% Poliester, 45% Bawełna, 6% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie