Koniec serii
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Koniec serii

Elite Rizer Symulator Nachylenia

2999 zł 3199 zł - 200 zł

149,95 zł x 20 rat
Oblicz ratę

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Najnowszym uzupełnieniem naszej oferty trenażerów jest symulator nachylenia Elite Rizer. Wyposażony w solidną, opatentowaną konstrukcję.

Rizer zapewnia regulację nachylenia w czasie rzeczywistym w zakresie od -10% do 20%, dzięki czemu możesz odtworzyć w swoim domu najbardziej wymagające etapy znane ze światowego kolarstwa.

Kod produktu: 8769339

Podobne produkty

Zalety produktu

Nachylenie

Rizer zapewnia regulację nachylenia w zakresie od -10% do 20%,

Solidność

Rizer to wytrzymała aluminiowa konstrukcja ze stylowym uchwytem do przenoszenia

Łączność

Elite Rizer wykorzystuje protokoły komunikacji Bluetooth i ANT+ FE-C

Kompatybilność

Rizer jest kompatybilny ze wszystkimi trenażerami Elite najnowszej generacji

Opis produktu

Kompatybilność

Elite Rizer wykorzystuje protokoły komunikacji Bluetooth i ANT+ FE-C i łączy się bezpośrednio z Twoim interaktywnym, inteligentnym trenażerem, oferując automatyczne zmiany nachylenia podczas jazdy na wirtualnych trasach. Symulator nachylenia Elite jest kompatybilny ze wszystkimi trenażerami najnowszej generacji, w tym Elite Direto XR, Suito oraz Tuo. Rizer jest również kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku rowerami, także z hamulcami tarczowymi i z osią przelotową 12 lub 15 mm.

Aplikacja

Firma Elite opracowała specjalną aplikację, która ułatwia konfigurację urządzenia Rizer. Ta aplikacja nie będzie potrzebna do korzystania z urządzenia RIZER, ale zapewni łatwy dostęp do szeregu funkcji zaprojektowanych w celu uproszczenia korzystania z naszego symulatora nachylenia i zapewnienia najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy na rowerze w pomieszczeniu.

Konfiguracja aplikacji

Aplikacja sterująca może być używana podczas jazdy do wyświetlania aktualnego symulowanego nachylenia, a także do zmiany nachylenia, przełączania trybu z symulacji na ręczny oraz konfigurowania i zarządzania maksymalnie pięcioma różnymi profilami dla każdego użytkownika, roweru i trenażera.

Wygoda użytkowania

Aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z jazdy, symulator nachylenia Elite Rizer wyposażony jest w innowacyjny system sterowania, który umożliwia ruch kierownicy w lewo i w prawo podczas jazdy pod górę. Poprawia to wyczucie kierownicy i wygodę, ale także pomoże Ci używać tych samych grup mięśni nóg i barków, których używałbyś podczas jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.

Opinie

Wgrywanie