elite

Elite Rizer Symulator Nachylenia

Kod produktu: 8769339

0,0 (1)

2999,00 zł

299,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Najnowszym uzupełnieniem naszej oferty trenażerów jest symulator nachylenia Elite Rizer. Wyposażony w solidną, opatentowaną konstrukcję.

  Rizer zapewnia regulację nachylenia w czasie rzeczywistym w zakresie od -10% do 20%, dzięki czemu możesz odtworzyć w swoim domu najbardziej wymagające etapy znane ze światowego kolarstwa.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Nachylenie

   Rizer zapewnia regulację nachylenia w zakresie od -10% do 20%,

  • Solidność

   Rizer to wytrzymała aluminiowa konstrukcja ze stylowym uchwytem do przenoszenia

  • Łączność

   Elite Rizer wykorzystuje protokoły komunikacji Bluetooth i ANT+ FE-C

  • Kompatybilność

   Rizer jest kompatybilny ze wszystkimi trenażerami Elite najnowszej generacji

  3 lata gwarancji na trenażery

  Wszystkie trenażery sprzedawane przez Decathlon objęte są 3-letnią gwarancją.

  Dotyczy trenażerów zakupionych po 1 września 2022 roku.

  Kompatybilność

  Elite Rizer wykorzystuje protokoły komunikacji Bluetooth i ANT+ FE-C i łączy się bezpośrednio z Twoim interaktywnym, inteligentnym trenażerem, oferując automatyczne zmiany nachylenia podczas jazdy na wirtualnych trasach. Symulator nachylenia Elite jest kompatybilny ze wszystkimi trenażerami najnowszej generacji, w tym Elite Direto XR, Suito oraz Tuo. Rizer jest również kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi na rynku rowerami, także z hamulcami tarczowymi i z osią przelotową 12 lub 15 mm.

  Aplikacja

  Firma Elite opracowała specjalną aplikację, która ułatwia konfigurację urządzenia Rizer. Ta aplikacja nie będzie potrzebna do korzystania z urządzenia RIZER, ale zapewni łatwy dostęp do szeregu funkcji zaprojektowanych w celu uproszczenia korzystania z naszego symulatora nachylenia i zapewnienia najbardziej realistycznych wrażeń z jazdy na rowerze w pomieszczeniu.

  Konfiguracja aplikacji

  Aplikacja sterująca może być używana podczas jazdy do wyświetlania aktualnego symulowanego nachylenia, a także do zmiany nachylenia, przełączania trybu z symulacji na ręczny oraz konfigurowania i zarządzania maksymalnie pięcioma różnymi profilami dla każdego użytkownika, roweru i trenażera.

  Wygoda użytkowania

  Aby uzyskać jeszcze bardziej realistyczne wrażenia z jazdy, symulator nachylenia Elite Rizer wyposażony jest w innowacyjny system sterowania, który umożliwia ruch kierownicy w lewo i w prawo podczas jazdy pod górę. Poprawia to wyczucie kierownicy i wygodę, ale także pomoże Ci używać tych samych grup mięśni nóg i barków, których używałbyś podczas jazdy na rowerze na świeżym powietrzu.