olaian

Filtr przeciwsłoneczny Olaian mineralny i naturalny do twarzy SPF50+ w sztyfcie

Kod produktu: 8585115

3,0 (1)

39,99 zł 4443,34 zł/l

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: IP 50

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla surfera poszukującego filtra przeciwsłonecznego do twarzy, odpornego na słoną wodę i bezpiecznego dla oceanów. Nadaje się do każdej aktywności na zewnątrz.

Opracowany i testowany przez surferów i niezależne laboratorium; ten mineralny, naturalny filtr zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę twarzy podczas surfowania.

  • Ochrona przeciwsłoneczna

    UP50+ do twarzy i ust. Bardzo wysoki stopień ochrony UVA UVB. Nakładać co 2 h.

  • Wodoodporność

    Wodoodporny. Testowany zgodnie z obowiązującą normą.

  • Naturalne

    100% składników i filtrów UV jest naturalnego pochodzenia.

Filtr przeciwsłoneczny Olaian mineralny i naturalny do twarzy SPF50+ w sztyfcie

Poszanowanie prawa Hawajów

Aby chronić podwodny ekosystem, stan Hawaje postanowił zakazać stosowania niektórych substancji chemicznych w produktach przeciwsłonecznych, uchwalając prawo Hawajów, które wchodzi w życie 1 stycznia 2021 r.
To prawo wymienia substancje chemiczne, takie jak oksybenzon i oktinoksat, które często znajdują się w kremach przeciwsłonecznych i które mogą osłabiać lub nawet niszczyć koralowce.
Nasz sztyft jest zgodny z prawem Hawajów i zatwierdzony przez toksykologa.

Ocean Friendly

Produkt nieekotoksyczny dla koralowców i bioróżnorodności mórz.

Skład

SKŁAD: RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CERA ALBA, TITANIUM DIOXIDE [NANO] , COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, COPERNICIA CERIFERA CERA, JOJOBA ESTERS, C10-18 TRIGLYCERIDES, SILICA, TOCOPHEROL.

Waga: 9,5 g.

Czym różni się chemiczny filtr UV od filtra mineralnego?

Filtr przeciwsłoneczny w sztyfcie gwarantuje optymalną ochronę dzieki dodatkowi dwutlenku tytanu, pełniącego rolę mineralnego filtra UV.
Podobnie jak chemiczny filtr UV, który, zamiast skóry, pochłania promieniowanie, tak filtr mineralny odbija promieniowanie UV jak bariera, dzięki czemu jest skuteczny od momentu aplikacji.

Waga

0.009 kg

Skład

SKŁAD: RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CERA ALBA, TITANIUM DIOXIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, COPERNICIA CERIFERA CERA, JOJOBA ESTERS, C10-18 TRIGLYCERIDES, SILICA, TOCOPHEROL

Porady dotyczące przechowywania

Nie wystawiać na działanie wysokich temperatur (np. latem w samochodzie).

Testy

Chcąc upewnić się, że ten produkt nie wpływa na bioróżnorodność morską, zespół Decathlon przeprowadził liczne testy produktu pod kątem jego możliwości biodegradacji i ekotoksyczności dla koralowców. W wyniku tych testów, przeprowadzonych przez niezależne laboratoria, potwierdzono, że mineralny sztyft do opalania nie jest toksyczny dla koralowców, jest zgodny z prawem hawajskim i że produkt jest łatwo biodegradowalny (biodegradowalny w 64% po 28 dniach testów).

Zatwierdzony przez

Testowany zgodnie z obowiązującymi normami kosmetycznymi przez niezależne laboratorium. Testowany przez ponad 60 surferów w kraju Basków i na Martynice.

Wgrywanie