decathlon

Galaretka owocowa energetyczna czarna porzeczka, jabłko, acerola Aptonia 5x25 g

Kod produktu: 8561921

0,0 (2529)

19,99 zł 159,92 zł/kg

Smak:

Czarna porzeczka

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Źródło szybkiej energii, do spożywania podczas wyścigu lub treningu.

  Zaprojektowana przez i dla sportowców, ta galaretka dostarcza cukrów prostych i dodaje sił również swoim smakiem: pomoże Ci dotrzeć do mety i podnieść ręce w zwycięskim geście po długim wyścigu!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wartość energetyczna

   Dostarcza od 82 kcal do 84 kcal w zależności od smaku (patrz wartości poniżej).

  • Zmniejszenie uczucia zmęczenia

   Witaminy B3, B6 i C zmniejszają uczucie zmęczenia.

  • Właściwości przeciwutleniające

   Witamina C pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym.

  • Skład

   50% miąższu owocowego i naturalne aromaty: pyszna przekąska energetyczna!

  • Łatwość otwierania / zamykania

   Łatwo otwieraj i zamykaj galaretkę owocową dzięki paskowi samoprzylepnemu.

  • Łatwość transportu

   Smaczna, a jednocześnie dyskretna, w kieszeni!

  GALARETKA OWOCOWA UDOSKONALONA DZIĘKI WASZYM RADOM

  Poprzednią wersję galaretki uważaliście za zbyt klejącą się do swego opakowania, a więc trudną do jedzenia podczas większego wysiłku. A konkretnie, jak rozwiązaliśmy ten problem?
  Do naszego przepisu dodaliśmy dwa składniki stabilizujące:
  - kwas cytrynowy (obecny w cytrynie),
  - i otrzymany z cytryny cytrynian sodu.
  Werdykt? 50 naszych testerów entuzjastycznie ją zatwierdziło, zarówno pod względem smaku, jak i rozpływającej się w ustach konsystencji... I dodatkowo, nie lepi się!

  PRODUKT LOKALNY - CZYLI TO, CO LUBIMY

  Ciekawi Cię, gdzie powstaje galaretka owocowa, która towarzyszy Ci podczas wyścigu? No, skoro nalegasz! Powstała się w małej fabryce na południu Francji, która jest naszym partnerem od piętnastu lat, mówi Juliette, inżynier żywienia.
  Jabłka i gruszki, to produkty francuskie, o czym mówimy później. Cukier również jest francuski. Pozostałe owoce są importowane z krajów europejskich, gdzie klimat umożliwia ich uprawę.

  DLACZEGO JABŁKO LUB GRUSZKA W GALARETCE OWOCOWEJ?

  Jest to pytanie egzystencjalne, szczególnie gdy smak nazywa się cytrusowy lub truskawkowo-żurawinowy. Nie panikuj, to nie jest dziwna mieszanka wymyślona przez przypadkową osobę. Jabłko i gruszka to po prostu dwa podstawowe składniki naszej formuły. Są zbierane w sadach przez naszego dostawcę z południa Francji, o którym wcześniej ci pisaliśmy.

  PRODUKT STWORZONY DO WYSIŁKÓW WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH

  Przy wysiłku powyżej 3 godzin, specjaliści od żywienia zalecają dostarczanie organizmowi 60 g węglowodanów (cukrów) na godzinę. W tej galaretce owocowej (25 g) znajduje się 21 g węglowodanów, w tym 16 g cukrów prostych. Dlatego zalecamy, aby rozpocząć swój pierwszy baton po 30 minutach aktywności lub spożywać go dwa razy na godzinę (lub baton + żel) oraz popijać napojem izotonicznym.

  BARDZO ŁATWE OTWIERANIE I ZAMYKANIE!

  Minęły czasy, kiedy z trudem rozrywałeś plastik zębami (i przy okazji go przeżuwałeś...). Nie musisz też już wybierać między zjedzeniem przekąski na raz lub włożeniem reszty w otchłań kieszeni.
  Dzięki paskowi samoprzylepnemu otwieranie jest łatwe i przyjemne. Skuteczne zamknięcie chroni resztę przekąski pozostawioną na później.

  DO CZEGO SŁUŻĄ TE WSZYSTKIE SKŁADNIKI?

  ● Cukier i maltodekstryna do dostarczenia energii.
  ● Syrop glukozowy dla konsystencji.
  ● Glicerol dla konsystencji i stabilności.
  ● Pektyna dla konsystencji. Jest to substancja żelująca wykorzystywana do produkcji konfitur i naturalnie obecna w owocach.
  ● Acerola w proszku (super owoc), do dostarczenia witaminy C!
  ● Witaminy B1, B3 i B6 dla zmniejszenia uczucia zmęczenia: uśmiech to podstawa!
  ● Możesz też wybrać galaretkę owocową, udoskonaloną zgodnie z Waszymi poradami

  Waga

  0.125 kg

  Skład

  Galaretki owocowe o smaku jabłka i czarnej porzeczki, zawierają maltodekstrynę i acerolę. Źródło witamin B1, B3, B6, C. **Witaminy B3 i B6 przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego i zmniejszają zmęczenie. ***Witamina C pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. Skład: Cukier, miąższ owocowy 50% (jabłko 37,5%, czarna porzeczka 12,5%), syrop glukozowy z pszenicy, maltodekstryna 5%, substancja stabilizująca: glicerol, kwas: kwas cytrynowy, substancja żelująca: pektyny, naturalny aromat z czarnej porzeczki, regulator kwasowości: cytrynian sodu, acerola w proszku 0,4% (acerola, maltodekstryna), witaminy: chlorowodorek tiaminy (B1), nikotynamid (B3) i chlorowodorek pirydoksyny (B6). Czarna porzeczka, maltodekstryna i acerola w proszku nie pochodzą z Francji. Może zawierać śladowe ilości: OWOCE ŁUPINOWE*, GLUTEN*. *Alergeny

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.

  Testy

  Każdy smak testowany był przez 50 sportowców podczas uprawiania sportu. Pod koniec testów: Testujący wybrali nową formułę w porównaniu do poprzedniej. Łatwość wyjmowania galaretki owocowej z opakowania oraz fakt, że się nie lepi i ma rozpływającą się w ustach konsystencję znalazły się na szczycie listy preferowanych cech.