starever

Getry do tańca dla dzieci Starever

4,4 (5)

14,99 zł 24,99 zł - 10 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,99 zł

Otrzymaj +14 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te getry dla tancerki na każdym poziomie zaawansowania, która chce ogrzać kostki i łydki a także utrzymać je w cieple.

Chcesz dobrze się rozgrzać przed tańcem? Te getry są polecane do utrzymania mięśni, stawów kostek i dolnych partii nóg w cieple. Zapewniają komfort i ciepło.

Kod produktu: 8490221

  • Ciepło

    Materiał wspomaga rozgrzewanie mięśni.

  • Rozciągliwość

    Rozciągliwy dół zapobiega ślizganiu się w tańcu.

Getry do tańca dla dzieci Starever

Dlaczego warto nosić getry?

Noszenie getrów jest zalecane przed zajęciami tańca oraz po ich zakończeniu, ponieważ utrzymują mięśnie w cieple. Rozgrzewka jest niezbędnym etapem treningu, bez względu na poziom. Oferujemy szeroki wybór prostych oraz kolorowych getrów do rozgrzewania.

Skład

Materiał główny 100% Akryl

Testy

Ten produkt poddaliśmy licznym testom prania i suszenia, które miały na celu sprawdzenie utrzymania jakości koloru i fasonu. Te testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium potwierdzają wysoką jakość naszych produktów.

Zatwierdzony przez

Inès, nasz inżynier testów w terenie, współpracując z amatorskimi i profesjonalnymi tancerzami przetestowała nasze produkty. Nosili je podczas zajęć, a następnie podzielili się uwagami, zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi. Mogliśmy dzięki temu skupić się na wymagających poprawy punktach, dopracować je jak najlepiej odpowiadając na potrzeby tancerzy. Caroline, szef produktu, z każdym nowym produktem wykonuje testy próbne każdego rozmiaru, by zapewnić Tobie odpowiedni rozmiar.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie